Про проведення загальної мобілізації

Наказ начальника Косівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки №86 від 5.06.2023 р.

У зв’язку з тривалою широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання боєздатності Збройних сил України та інших військових формувань, на підставі Указу Президента України від 24.02.2022 р. №65/2022 «Про загальну мобілізацію», затвердженого Законом України від 3.03.2022р. №2105-ІХ, Указу Президента України від 24.02.2022р. №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022р. №2102-ІХ, а також у зв’язку з продовженням строку воєнного стану Указом Президента від 1.05.2023р. №254/2023, затвердженого Законом України від 2.05.2023р. №3057-ІХ, продовження строку проведения загальної мобілізації Указом Президента України від 1.05.2023р. №255/2023, затвердженого Законом України від 2.05.2023р. №3058-ГХ, які набрали чинності з 20.05.2023р., наказую:

1. Провести на території Косівського району мобілізацію людських і транспортних ресурсів в обсягах, визначених планом та мобілізаційними розпорядженнями.
2. Усім військовозобов’язаним чоловікам, що проживають (перебувають) на території Косівського району, з’явитися у 10-дениий термін до Косівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. При собі мати військовий квиток, паспорт, медичні книжки, документи, що надають право на відстрочку.
3. Зміна місця проживання військовозобов’язаним без дозволу начальника Косівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки — забороняється.
4, Підприємствам, установам усіх форм власності, незалежно від їх підпорядкування, громадянам, які є: постачальниками транспортних засобів для забезпечення потреб ЗСУ, інших військових формувань, забезпечити доставку та передачу транспортних засобів і техніки в терміни, в обсягах та за адресами, визначеними у зведених нарядах на поставку техніки під час мобілізації.
5. Органам державної влади, виконавчим комітетам сільських, селищних, міської рад територіальних громад, підприємствам, установам, організаціям, навчальним закладам усіх форм власності, незалежно від їх підпорядкування, житлово-експлуатаційним організаціям, домовласникам організувати і забезпечити в установленому порядку:

  • своєчасне оповіщення військовозобов’язаних і резервістів, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації в особливий період, забезпечити їх виклик до Косівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки; постачальників транспортних засобів і техніки національної економіки, яка залучається для забезпечення потреб Збройних сил України та інших військових формувань;
  • явку військовозобов’язаних на збірні пункти або у військові частини у терміни та за адресами, вказаними у мобілізаційних розпорядженнях, персональних повістках;
  • доставку та передачу транспортних засобів і техніки у терміни, в обсягах та за адресами, визначеними у зведених (часткових) нарядах на поставку техніки під час мобілізації;
  • роботу системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів;
  • охорону громадського порядку під час проведення оповіщення, збору і поставки мобілізаційних ресурсів до збірних пунктів і військових частин;
  • розшук громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку; постійне інформування населення про хід призову громадян на військову службу під час мобілізації в особливий період;
  • залучення громадських і волонтерських організацій щодо надання допомоги у проведені призову громадян на військову службу під час мобілізації в особливий період.

6. За ухилення від призову на військову службу під час загальної мобілізації громадяни, які ухиляються від призову, не з’являються за викликом до Косівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть, адміністративну та кримінальну відповідальність.
7. Керівники підприємств, установ і організацій, незалежно від підпорядкування та форм власності, за порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію несуть відповідальність згідно із законодавством.

Начальник Косівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Юрій Голуб.

Share