Про сайт

Cайт kosivart.if.ua є незалежним проектом, головним покликанням якого є слугувати віртуальним осередком для всіх косівчан та людей, небайдужих до нашого міста.

Мета проекту:

 • Зібрати на одному ресурсі якомога повнішу інформацію про Косів, його історію і сьогодення, людей, котрі живуть або жили в нашому місті тощо.
 • Надати можливість усім бажаючим опублікувати будь-які свої матеріали, що стосуються Косова та Косівщини.
 • Стати місцем обговорення актуальних проблем міста та інших питань, котрі цікаві косівчанам.

Косівський сайт буде корисним, як жителям міста так і українцям з діаспори, вихідцям з нашого міста, котрі прагнуть дізнаватись свіжі новини, туристам, краєзнавцям, та й взагалі всім людям, які прагнуть нового.

Всі права на розміщену на сайті інформацію належать їх авторам. Копіювання, перепублікація без активного посилання на цей ресурс та автора заборонені.

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та рекламної інформації несуть автори публікацій та рекламодавці. Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.

Контакти адміністратора:

 

 

Share

коментарів 5

 1. Сергій
  Сергій
  at · Reply

  Гарний сайт, мені дуже сподобалось, хоча я шукав інформацію по Вордпрес, а знайшов дещо більше 😉 дякую 🙂

 2. Христина
  Христина
  at · Reply

  а в мене село так само називається))))

 3. Станіслав
  at · Reply

  Село Косів? Яка область?

 4. Володя
  Володя
  at · Reply

  с. Косів. Чортківський район Тернопільської області

  Карта
  -http://town-map.com.ua/kosiv_chortkovskiy_ternopolskaya.htm

 5. Святослав
  Святослав
  at · Reply

  Мій син Ігор призваний до українського війська. Служить у 95 аеромобільній десантній бригаді. З ним ще призвані 5 косівчан-десантників. Вчора отримав звістку, що хлопці отримали фінансову допомогу від Косівського військомату. Від імені наших захисників хочу щиро подякувати тим небайдужим,хто фінансово допоміг, та особливо нашому війському підполковнику Сергію Луцюку. Слава Україні! С. Перцович.

Написати коментар