Підтримка сімей військових: у Косові проводитимуть зустрічі із рідними захисників України

У родин військовослужбовців, які на передових лініях фронту стоять на захисті Української держави, виникає чимало проблем, які їм доводиться вирішувати самотужки.

Підтримати сім’ї та допомогти їм долати щоденні труднощі, пов’язані із особливостями несення військової служби їхніх рідних, намагатимуться у 74-ому батальйоні 102-ої окремої бригади ТРО.

Так, у батальйоні запровадили організацію зустрічей із родинами військовослужбовців цього військового підрозділу для налагодження комунікаційного зв’язку та оперативного реагування на виклики, з якими найчастіше стикаються сім’ї бійців.

Такі зустрічі проводитимуть щомісяця, на них запрошуватимуть фахівців із відповідних сфер діяльності.

27 червня 2024 року, у Косові відбулася перша зустріч, на якій офіцери групи цивільно-військового співробітництва 102-ої бригади ТРО спілкувалися із представниками територіальних громад району, відповідальними за реалізацію ветеранської політики, та дружинами військових 74-ого батальйону ТРО, які відстоюють нашу свободу безпосередньо у зоні бойових дій.

Інформацію про час та місце таких зустрічей завчасно оприлюднюватимуть на сайтах органів місцевого самоврядування Косівщини.

Косівська районна військова адміністрація

Share