СК «OTAMAN» виборює перемоги на боксерському ринзі

Любов до боксу хлопчикам та дівчаткам вміло прищеплюють у Кутській територіальній громаді.

У спортивному клубі «OTAMAN» у Кутах діти тренуються змалечку: тут юним спортсменам створили всі умови для професійного зростання у цьому нелегкому бойовому мистецтві. У відповідно спроєктованому просторому спортивному залі клубу діти вчаться боксувати на сучасному ринзі, до послуг малечі і належної якості боксерське обладнання. Клуб очолює керівництво у складі Назарія Бойчука, Миколи Мицкана та Миколи Федорчака.

Тренує дітей тренер із багаторічним досвідом, майстер спорту України з боксу Сергій Цикаляк. До цього тренера діти на заняття записуються охоче. Наразі у Сергія Цикаляка боксу навчаються більше п’ятидесяти дітей. Варто зазначити, що до Кутів на тренування у бійцівському клубі приїжджають діти не тільки із Кутської громади. Тут вправності у боксі набувають і діти із Косова та сусідньої Чернівецької області.

«Кількість дітей, які хочуть знайти себе саме у боксі, зростає. І це не може не тішити. Вже після першого тренування діти є добре вмотивованими та налаштованими легко опанувати цей вид єдиноборства», — ділиться у розмові тренер СК «OTAMAN» Сергій Цикаляк.

За майже рік тренувань на рахунку перспективних вихованців клубу вже багато боїв.

«У наших юних дванадцятирічних боксерів Михайла Мицкана, Ігоря Шевчука та Максима Босовича позаду вже більше десяти боїв. Від хлопців не відстає і молодший на рік Матвій Яремин. У нього п’ять поєдинків. Подає надії боксерка із Херсона, яка зараз проживає у Тюдові, Альбіна Смінтіна. Це хороший результат, який свідчить, що ми на правильній дорозі. Діти зростатимуть фізично здоровими, а боксерська плеяда України поповнюватиметься новими іменами провідних спортсменів», — з гордістю розповідає Сергій Цикаляк.

Нещодавно боксери СК «OTAMAN» виїжджали командою на змагання до Долішнього Залуччя. Там в пам’ять про полеглих воїнів ЗСУ організували боксерський турнір за участі десяти команд із Коломиї, Кутів, Косова, Вижниці, Перегінська, Долини, Долішнього Залуччя та Рудників. Організатором турніру виступив Святослав Бійовський із СК «ЧЕРЕМОШ».

За боксерський титул чемпіона у своїх вагових та вікових категоріях боролися близько сімдесяти учасників.

Спортсмени СК «OTAMAN» на турнірі себе вдало проявили: у спортивному здобутку команди сім «золотих» та дві «срібні» медалі. Так, команда із дев’яти спортсменів під умілим керівництвом свого наставника у спорті Сергія Цикаляка повернулася додому із черговими спортивними здобутками:

  • Михайло МИЦКАН 2012р.н. із Старих Кутів – І місце
  • Максим БОСОВИЧ 2012р.н. із Старих Кутів – І місце
  • Ігор ШЕВЧУК 2012р.н. із Старих Кутів – І місце
  • Матвій ЯРЕМИН 2013р.н. із Старих Кутів – І місце
  • Альбіна СМІНТІНА 2014р.н. із Тюдова – І місце
  • Богдан ГРУБЛЯК 2013р.н. із Кутів – І місце
  • Антон СЛИЖУК 2013р.н. із Тюдова – І місце
  • Дмитро ДРОЗД 2013р.н. із Косова – ІІ місце
  • Андрій СМІНТІН 2008р.н. із Тюдова – ІІ місце

Вітаємо боксерів із вдалим виступом! Дякуємо керівництву та тренерському складу СК «OTAMAN» за виховання здорових дітей з міцною силою волі, жагою до перемоги та наснагою до нових спортивних звершень.

Косівська районна військова адміністрація

Share