У Косові відзначили День Конституції України

Україна відзначила 28-му річницю з дня ухвалення Основного закону нашої держави – Конституції України.

На жаль, святкувати День Конституції українцям доводиться у часі війни за свою волю та право існувати як нація. Вже більше десяти років весь Український народ, об’єднавши свої зусилля та заручившись підтримкою світової спільноти, стоїть на захисті суверенітету і територіальної цілісності України.

Щодня ворог топче наші права: розстрілює наше право на життя, право розвиватися та обирати шлях, яким йти. Щодня ми боремося за наше право жити у мирі, у своїй Богом даній країні, за наші свободи, гарантовані Конституцією України.

Завдяки незламності Збройних Сил України, сьогодні, у День Конституції України, маємо змогу жити, допомагати, підтримувати, відбудовувати зруйноване, захищати святу українську землю від окупантської навали країни-агресорки.

День Конституції відзначили і у Косові. Цього дня у Будинку культури та дозвілля Косівської міської ради відбувся захід, який приурочили річниці прийняття головного нормативно-правового акту держави.

Присутніх у залі зі святом привітали в.о. голови Косівської районної державної адміністрації – в.о. начальника районної військової адміністрації Василь Жмендак та голова Косівської районної ради Ганна Думітрак.

З нагоди Дня Конституції України, за поданням Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, посадовці відзначили грамотами Косівської районної військової адміністрації та Косівської районної ради:

  • Юрія БЕЙСЮКА – заступника начальника відділу (віддалене робоче місце в м. Косів) відділу опрацювання документації №1 управління з питань виплат Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.
  • Галину КРУТОФІСТ – провідного спеціаліста (віддалене робоче місце в м. Косів) відділу обслуговування громадян №9 (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.
  • Ольгу СВИРИД – провідного спеціаліста (віддалене робоче місце в м. Косів) відділу перерахунків пенсій №1 управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.
  • Мирославу ТРЕТЯК – провідного спеціаліста (віддалене робоче місце в м. Косів) відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

Зі сцені своїм талантом у мистецтві з присутніми ділилися юні вихованці вокальної студії і Народний аматорський ансамбль інструментальної музики (керівник Роман Григорчак) Будинку культури та дозвілля Косівської міської ради, солісти Петро Хрущ, Руслана Шатрук, квартет «Згарда» Пістинського Будинку культури.

Культурну програму вів Василь Павлюк.

Косівська районна військова адміністрація 

Share