Віддали життя за Україну

Василь Васильович Юрійчук

Народився 26 жовтня 1983 року в селі Яворові. Закінчив дев’ять класів Яворівської школи та Буківську вечірню школу. Працював на різних роботах, зокрема — пильщиком лісу на пилорамах. В армії — не служив.

Жив у селі Смодній з дружиною Лесею. Разом виховували синочків Василя (2007 р.н.) і Бориса (2012 р.н.). Разом будували свій дім.

Дружина Леся каже, що її Василь був найкращим і найдорожчим чоловіком і татом: «Таких більше немає, яким був мій чоловік. Я 17 років пила каву у ліжку. Він любив мене і наших дітей більше за все на світі. Ми дуже багато подорожували по Україні, ходили в гори, разом збирали гриби».

До лав Збройних сил України Василя Юрійчука мобілізували 22 лютого 2023 року.

Пішов служити свідомо, бо розумів давню істину: «Хто, як не ми!». Був стрільцем-санітаром у 1-й роті 1-го взводу, 2-го відділення 419-го батальйону. Дуже здружився з побратимами, переживав за них.

Загинув у бою 6 липня 2023 року внаслідок мінометного обстрілу українських позицій ворогом у селі Кліщіївка Бахмутської міської громади Донецької області.

Плачуть за героєм його рідні, тужить Косівщина. Ця страшна війна вбиває найкращих: відважніших, розумних і працьовитих синів України.

Честь і шана Герою! Висловлюємо найщиріші співчуття його рідним і близьким.

 

Володимир Васильович ЄЛЕНЮК

Народився 25 жовтня 1971 року в селі Рожнові. Закінчив Рожнівську середню школу. Навчався у Коломийському ДТСААФ.

У 1989 році його призвали на строкову службу в армію, в місто Павлоград Дніпропетровської області, служив у Внутрішніх військах.

В 1991 році демобілізувався і повернувся додому. Володимир був чудовим будівельником, каменярем і майстром на всі руки.

На початку повномасштабного російського вторгнення, 25 лютого 2022 року, отримав сповіщення про прибуття у військкомат. З березня його мобілізували до Коломийської окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Спочатку був на навчаннях на Тернопільщині та Житомирщині.

Після навчань його відправили до Покровська, де служив в ремонтному батальйоні бригади, що евакуйовувала та відновлювала десятки бойових машин.

23 червня 2023 року Володимира відрядили до Слов’янська, де навчався на гранатометника.

27 червня зв’язок із ним обірвався. 7 липня Володимир загинув у бою в селі Берестовому Бахмутського району Донецької області.

Вічна шана і слава Герою! Висловлюємо найщиріші співчуття його рідним і близьким.

Рожнівська територіальна громада.

«Гуцульський край», №29, 21.07.2023 року

Share