Хресна дорога з’єднала дві каплички

В день Святих апостолів Петра і Павла в Національному природному парку «Гуцульщина» відбулось освячення Хресної Дороги.

Саме 12 липня припадає день народження Івана Баранюка, якому в дитинстві явилася Пречиста Діва Марія в урочищі Скалка. На цьому місці згодом була встановлена капличка.

Така світла подія зібрала колектив Парку, парафіян церкви Святого Василія Великого, жителів міста. На захід, також, завітали очільниця Косівської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Наталя Кучма та депутат Івано-Франківської обласної ради Оксана Мельниченко.

Дійство розпочали із спільної молитви біля каплички Божої Матері, що в ур. Скалка. Відтак, Всечесні отці: отець-декан УГКЦ Роман Іванюлик та отець ПЦУ Василь Павлюк створили високодуховну атмосферу та здійснили чин освячення Хресної Дороги.

Ідея створити Хресну Дорогу територією НПП «Гуцульщина» виникла одразу після освячення каплички. Тобто декілька років назад. Проте, відчули, що найкращим часом для втілення задуму в життя є сьогодення. Час, коли Україна потерпає від російської агресії. Тож за ініціативи директора Парку Юрія Стефурака та спільними зусиллями всього колективу розпочали створення Хресної дороги. Місце, де вона прокладена, є досить символічним, адже з’єднує дві каплички.

Всі присутні зносили свої молитви у намірах Божого благословення для України, українського війська, українського народу, за українських матерів, які відчувають тривогу за майбутнє дітей, за українських волонтерів та всіх, хто допомагає нам у важкій боротьбі.

Тому ця Хресна дорога хай буде місцем слави для кожного воїна, медика, капелана, волонтера, кожної сім’ї чиї син чи донька віддали своє життя за Україну.

Щиро дякуємо всечесним отцям, представникам влади, парафіянам і працівникам НПП «Гуцульщина», які доклали свої зусилля до створення Хресної Дороги!

Національний природний парк «Гуцульщина»

Share