Назавжди — у наших серцях

У неділю, 2 липня, в селі Слобідці, по вул. Головній, відкрили та освятили меморіальний знак на честь воїна-героя Романа Васильовича РУБАНЯКА. Того дня також урочисто відкрили спортивний антивандальний майданчик на його честь. Обладнання для майданчика придбала за свої кошти дружина полеглого захисника.

Відразу після відкриття майданчика стартував Перший футбольний турнір серед дітей 2010–2012 років народження, присвячений пам’яті Романа Рубаняка.

Переможцем стала команда «Гірське орлятко» Косівської ДЮСШ, друге місце зайняла команда ФК «Розтоки», третіми були юні футболісти КНП СК «Авангард» ФК «Черемош» с. Слобідки. Команда-переможець отримала пам’ятний кубок, кращі гравці — призи, а призерів нагородили почесними грамотами.

Турнір провели за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради, тренерів КНП СК «Авангард» с-ща Кутів: Михайла Гавриша, Дениса Ткаченка, Михайла Лазорика.

За повідомленням Кутської селищної ради.

На замітку

Роман Васильович Рубаняк народився 26 грудня 1985 року в селі Пробійнівка Верховинського району, в родині Василя Олексійовича та Олени Василівни Рубаняків. Там минули його дитячі роки.

У 2000 році, за сімейними обставинами, разом з батьком переїхав у село Слобідку на Косівщині. 2003 року закінчив Кутську середню школу. Служив у Збройних оилах України. Після демобілізації працював у рідній Пробійнівці, де зустрів свою долю — красуню Лілію. Молода сім’я почала вити родинне гніздечко у Слобідці.

У щасливої пари народилися синочки Олексійко та Дмитрик. Жили дружно, в любові, мирі та злагоді.

Роман поїхав у Німеччину на заробітки — мріяв побудувати будинок, хотів забезпечити дружині та дітям життя у достатку.

Війна застала нашого земляка у Німеччині. Міг там залишатися і надалі. Міг, але не захотів. Повернувся, щоб захистити свою сім’ю, нашу Україну. Відразу ж після повернення пішов у військкомат. Два місяці відважно воював.

Четвертого травня 2022 року рідним повідомили про його загибель.

Share