У Косові відбудеться другий благодійний аукціон

Всі кошти будуть спрямовані на потреби Збройних сил України!

3 листопада у Косові проведуть другий благодійний аукціон, організатором якого виступає громадська організація «Туристична асоціація «Гуцулія» за підтримки голови Косівської районної державної адміністрації — начальника районної військової адміністрації Наталії Кучми.

Благодійний проект покликаний об’єднати добродійників, меценатів і людей із чуйним серцем у їхніх зусиллях допомогти Українському війську. Отримані на заході кошти спрямують на підтримку Збройних сил України.

Для аукціону організатори зібрали багатий вибір творів мистецтва, ужиткових і декоративних речей, ікон, книг тощо.
Запрошуємо всіх небайдужих людей до участі у благодійному аукціоні на підтримку ЗСУ: можна запропонувати свій лот або ж прийти на захід і викупити уподобану річ.

Схвалюється будь-яка ініціатива! Контактна особа для більш детальної інформації — Ірина Іванишин, моб. тел. (067) 8033605.

Долучайтеся! Кожна гривня наближає день нашої перемоги! Косівська РВА.

Перший аукціон: звіт

Навесні 2023 року у Косові провели благодійний аукціон, організатором якого виступила громадська організація «Туристична асоціація «Гуцулія» за підтримки голови Косівської районної державної адміністрації — начальника районної військової адміністрації Наталії Кучми.

Проведенню аукціону передували два запити від 16-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», які надійшли на адресу організаторів заходу. Тому отримані на аукціоні кошти (859 тис. грн) спрямували на підтримку бійців саме цього військового формування.

Понад два місяці тривали роботи з організації закупівлі необхідної бойової техніки та комплектуючих до неї: основним завданням було придбати засоби за помірною ціною, не втрачаючи при цьому на їх якості та надійності у процесі експлуатації.

Результат: для потреб військовослужбовців 10-ї ОГШБр вдалося купити три квадрокоптери, дводіапазонні підсилювачі сигналу — 7 одиниць, конектори; кріпильні комплекти та комплекти коаксіальних кабелів — по п’ять штук кожного найменування.

Згідно з видатковою документацією на придбання зазначених військових засобів для ведення бою витратили 862783,15 грн, частину коштів додали волонтери ГО «Гуцулія».

Очільниця району Наталія Кучма та голова громадської організації «Гуцулія» Ростислав Мартинюк дещо з вказаної техніки особисто передавали військовим у місці розташування 10-ї ОГШБр «Едельвейс», решту відправляли засобами поштового зв’язку бійцям, що перебувають на лінії зіткнення.

Організатори висловлюють слова подяки всім, хто долучився до проведення у Косові благодійного аукціону. А таких небайдужих людей із великим чуйним серцем — чимало: волонтери Косівщини та Німеччини, підприємці, депутати, духовенство, керівництво територіальних громад району, мистецька спільнота Косівщини, меценати, керівники та працівники підприємств, установ та організацій району, керівництво та педагогічний колектив КІПДМ ЛНАМ, вихованці закладів освіти, центрів творчості та мистецьких шкіл району, студенти Косівського фахового коледжу ПДМ ЛНАМ, держслужбовці Косівської районної військової адміністрації та всі ті, хто не може стояти осторонь, підтримує і всебічно допомагає українському війську.

Косівська РВА.

Share