Зібрали 668 тисяч гривень для ЗСУ

Третього листопада у Косові відбувся благодійний аукціон на підтримку Збройних сил України.

Вже вдруге цього року його організувала громадська організація «Туристична асоціація «Гуцулія» за підтримки голови Косівської районної державної адміністрації — начальника районної військової адміністрації Наталії Кучми.

До торгів ретельно готувалися. Справа допомоги військовим на фронті об’єднала чимало людей доброї волі: на аукціон надійшло майже 120 лотів від знаних митців Косівщини, дітей і молоді, військовослужбовців, підприємців, працівників установ та організацій району, територіальних громад краю.

Організатори благодійного заходу виставили 78 унікальних лотів, решту — продавали на виставці-ярмарку, де кожен охочий міг придбати вподобану річ за фіксованими цінами. Слід акцентувати, що кожен лот вражав своєю неповторністю, багатогранністю і мистецьким смаком благодійників.

З вітальними словами до присутніх звернулися очільниця району Наталія Кучма, голова ГО «Гуцулія» Ростислав Мартинюк, голова Косівської районної ради Зеновій Томащук і військовий Михайло Мартищук.

Ліцитатором (ведучим) аукціону працював театральний режисер, відомий актор театру та кіно, заслужений артист України Олексій Гнатковський. Вів захід голова ГО «Косів Гуцульський» Роман Хромейчук.

На благодійний аукціон прийшли бізнесмени, представники влади і духовенства, місцеві митці та військові. Дійство проходило у жвавій атмосфері, з розумінням та усвідомленням важливості заходу і мети його проведення.

За експоновані лоти вторгували 668,5 тис.грн. Всі кошти спрямують на потреби українського війська.

«Дякую кожному активному учасникові аукціону та всім, хто долучився до організації заходу. Це наш спільний внесок у перемогу України. Слава Україні! Слава її мужнім Героям!», — підсумувала Наталія Кучма.

Косівська РВА.

Share