Зібрали 81 тисячу гривень для ЗСУ

19 жовтня у Косівському ліцеї №1 ім. Я.Мудрого відбувся благодійний ярмарок «Барви рідного краю» на підтримку Збройних сил України.

Це вже другий щорічний ярмарок, започаткований на базі ліцею для збору коштів на допомогу нашим випускникам-захисникам та їхнім побратимам на фронті. До організації ярмарку активно долучилось учнівське самоврядування.

Торти, пляцки, тістечка, печиво, вафлі, желе, сік, чай, кава, компоти — чого тільки не було на столах! Домашню випічку охоче купували не тільки діти, а й вчителі, техпрацівники, батьки учнів і гості свята.

Директорка ліцею Руслана Гавриш наголосила, що навіть невеликі пожертви мають значення.

Під час ярмарку люди могли придбати вироби учнів, виготовлені під керівництвом учителів трудового та образотворчого мистецтва: прикраси з бісеру, шкіри та дерева; прикраси для волосся, іграшки ручної роботи та багато іншого.

Також у закладі освіти організовано плетіння маскувальних сіток для ЗСУ. Однією з таких сіток прикрасили сцену, щоб продемонструвати її, як зразок, і охочі могли долучитися до збору коштів на матеріали. Плетіння сіток тільки набирає оберти, тому, якщо хтось має матеріали і може ними поділитися, — ми будемо дуже вдячні.

Окрім цього, під час заходу проходив конкурс на кращу композицію з дарів осені. Ліцеїсти представили чудові композиції. їх оцінювали члени журі.

Волонтери та наші випускники — брати Василь і Богдан Григорчуки під час ярмарку виконували чудові українські пісні та зробили вагомий фінансовий внесок до збору коштів.

На допомогу ЗСУ спільно ми зібрали 81000 гривень! Разом — до перемоги!

Косівський ліцей №1 ім. Я.Мудрого.
«Гуцульський край», №43, 27.10.2023 р.

Share