У Кутах провели турнір з боксу

Його проводять з 1996 року з ініціативи Андрія Глебчука — боксера, тренера, судді міжнародної категорії, який обслуговував міжнародні турніри, двічі — чемпіонат Європи, судив Олімпійські ігри, був засновником та організатором Міжнародного турніру з боксу у селищі Кутах, присвяченого Дню Незалежності України.

У 2009 році Івано-Франківська обласна федерація боксу ухвалила рішення проводити згаданий турнір на призи судді міжнародної категорії Андрія Глебчука.

Цьогорічне дійство зібрало 18 команд (110 учасників) з різних спортивних шкіл і клубів з чотирьох областей України та сусідньої Республіки Молдови.

У змаганнях брали участь боксери ОДЮСШ, боксерських клубів «Ринг» і «Спарта» з міста Івано-Франківська, «Отаман» з селища Кутів; боксерські команди з Коломиї, Вінниці, Южно-українська, Городенки, Брошнева-Осади, Долини, Перегінська, Тлумача, Залуччя, Рудників, Берегова, Мукачева.з міста Бричани (Республіка Молдова), КНП СК «Авангард» селища Кутів.

Для урочистого внесення прапора запросили срібного призера Чемпіонату України з боксу серед юнаків 2019 року Данила Хаменушка.

Всечесні отці Михайло Будзан та Андрій Демчук привітали присутніх з величним святом Преображення Господнього, провели спільну молитву та благословили юних спортсменів на успішну участь у змаганнях.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів і мирних жителів, які загинули в російсько-українській війні.

Захід урочисто відкрили, привітали учасників, тренерів, батьків і всіх шанувальників спорту: Кутський селищний голова Дмитро Павлюк, голова відділення НОК України у Івано-Франківській області Мирослав Карабін і директорка державного навчального закладу «Кутський професійний ліцей» Наталія Кравчук.

«Географія розширюється, з кожним роком кількість учасників турніру збільшується. Впевнений, що серед вас є майбутні чемпіони світу та олімпійські чемпіони. Такі заходи допомагають юним спортсменам не лише тримати себе у тонусі, підвищувати рівень їхньої майстерності, а й популяризувати спорт серед молоді», — зазначив Дмитро Павлюк.

Перед присутніми із запальним танцем виступили дівчатка з танцювального колективу Кутської школи мистецтв (керівник Христина Бондарева).

Почесними гостями турніру з боксу були: заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту у Івано-Франківській області, віцепрезидент федерації боксу, голова відділення НОК України у Івано-Франківській області, член виконкому федерації боксу України Мирослав Карабін; чемпіон світу, учасник Олімпійських ігор у Сіднеї, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Кубка Європи, чемпіон Кубка світу, п’ятиразовий чемпіон України Сервін Сулейманов; майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України Вадим Андріянов з м.Херсона; заслужений тренер України Микола Борець з м.Южноукраїнська; майстер спорту, суддя ІВА Богдан Чорний з м.Херсона; головний суддя — майстер спорту, учасник бойових дій (військовослужбовець) Михайло Сіліванов з м.Івано-Франківська; майстер спорту міжнародного класу, призер чемпіонату Європи, фіналістка Чемпіонату світу, учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро 2016 року Яна Сидор з м.Коломиї, майстер спорту з боксу Антон Коссе з М.Маріуполя.

Під час змагань провели 88 поєдинків у трьох вікових групах.

Всіх учасників змагань нагородили пам’ятними медалями, грамотами та буклетами, а команди — пам’ятками турніру: статуетками, вимпелами і календарями.

Турнір організував відділ культури, туризму, молоді та спорту за підтримки Кутського селищного голови Дмитра Павлюка, — інформує Кутська селищна рада.

Share