Зустріч з воїнами-односельчанами

У Соколівській гімназії відбулася зустріч учнів з воїнами-односельчанами П.П. Мицканюком та І.І.Палійчуком. Це — люди сильної волі, міцного характеру, впевнені у собі, справжні патріоти України.

З глибоким сумом і болем ділилися фронтовики спогадами, розповідали школярам, що переживали за час, проведений на сході. Наші земляки своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити Батьківщину, але і вчинками доводити це.

Відповідаючи на запитання гімназистів, запрошені воїни намагалися у доступній формі розповісти їм про життя на війні, про те, як захищали довірений об’єкт, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, дружбу, про все те, що цікавило дітей: про солдатські будні, про те, як йшли в наступ і оборонялись.

В залі панувала тиша…

Воїни щиро подякували дітям за те, що вони морально підтримують солдатів своїми листами, малюнками, акціями. Ця підтримка для захисників є надзвичайно важливою.

Наприкінці зустрічі директор гімназії та учні щиро подякували воїнам за те, що, не шкодуючи власних життів, захищають мир і спокій українців, боронять рідну землю від нападників. Вручили їм квіти.

Ми горді, що маємо таких земляків. Залишайтеся здоровими, живіть під мирним небом, повертайтесь живими.

Низький уклін і шана вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

За повідомленням Соколівської гімназії
«Гуцульський край», №14, 7.04.2023 року

Share