Плели маскувальні сітки навіть під час свята

Волонтерський осередок «Прихисток душі», що діє при Косівському центрі дитячої творчості, об’єднав довкола себе чимало небайдужих людей.

У нелегкий для України час, коли весь світ згуртувався у відчайдушній боротьбі з ненаситним російським окупантом, тут роблять все можливе, щоб допомогти тим, хто потребує нашої підтримки. Для мужніх захисників України в центрі готують домашні частування, а також невтомними руками самовідданих трудівниць плетуть маскувальні сітки.

Як розповідає засновниця і координаторка волонтерського осередку «Прихисток душі» Оксана Соколюк, нещодавно волонтери отримали термінове замовлення від військових на виготовлення сіток для маскування озброєння і військової техніки одного з підрозділів, який захищає кордони держави у місцях, де точаться запеклі бої.

Волонтеркам вдалося виконати завдання у максимально короткі терміни: протягом п’яти днів вони виготовили 15 сіток розміром 5×6 м.

А в день, коли у центрі дитячої творчості проводили виховний захід «Ми вшановуємо пам’ять Шевченка», подячні грамоти від військових волонтеркам «Прихистку душі» вручив заступник начальника Косівської районної військової адміністрації Василь Жмендак.

Слід додати, що серед волонтерок, які плетуть у Косівському ЦДТ маскувальні сітки, є молода жінка, яка, тікаючи від війни, знайшла прихисток на Косівщині. Наразі відомо, що вона разом із сім’єю планує тут залишитися.

Навіть під час мистецької програми невтомні волонтерки не знали спокою. Вони продовжували робити свою потрібну справу — слухали творчі виступи гуртківців та плели сітки для нашого війська з твердою і непохитною вірою у те, що переможний світанок — вже скоро…

За повідомленням Косівської РВА.

Share