Кримінальний огляд

15 березня до Косівської поліції із заявою звернулася 46-річна косів’янка. Жінка повідомила, що з її кредитної картки зникли 4160 грн. Жодних переказів потерпіла не здійснювала, ніяких підтверджень щодо операцій не робила, доступу до її картки та мобільного телефону ніхто не мав. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.З ст. 190 (шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) Кримінального кодексу України (ККУ).

15 березня до Косівського районного відділу поліції надійшли матеріали за зверненням 33-річної мешканки Рожнівської територіальної громади про те, що 14 березня в інтернет-магазині вона замовила мобільний телефон. Зв’язалася із продавцем і домовилася про купівлю, переказала оплату — 13567 грн. Телефон жінка не отримала, продавець на зв’язок не виходить. За фактом шахрайства дізнавачі розпочали кримінальне
провадження за ч.1 ст.190 ККУ.

15 березня працівники районного відділу поліції на території Рожинського лісництва РП «Райагроліс» виявили незаконну рубку 28 дерев різних порід, яку вчинила невідома особа. Суму завданих збитків встановлюють. За фактом незаконної порубки дерев слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.246 ККУ.

17 березня о 9:13 год. на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що в с. Стопчатові, у власному житловому будинку, помер 61-річний місцевий мешканець. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка слідів насильницької смерті не виявила. Тіло відвезли до патологоанатомічного відділення Косівської ЦРЛ для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті.

17 березня працівники районного відділу поліції провели обшук за ухвалою Косівського районного суду за місцем проживання 30-річного мешканця Космацької ТГ. Під час обшуку вилучили предмет, схожий на гладкоствольний пістолет кустарного виробництва, який чоловік зберігав без відповідного дозволу. За фактом незаконного зберігання зброї слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 ККУ.

17 березня о 19:24 год. на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що в с. Баня-Березові у криницю впала 70-річна місцева мешканка і не відгукується. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка побачила у криниці тіло жінки. Слідів насильницької смерті правоохоронці не виявили. Тіло жінки відвезли до патологоана-томічного відділення Косівської ЦРЛ для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті.

19 березня на спецлінію «102» надійшло повідомлення від мешканки Яблунівської територіальної фомади про те, що в с. Вижньому Березові помер її батько, 1972 року народження. На місце події виїхала слідчо-оперативна фупа, яка встановила, що покійний протягом тижня проживав сам у будинку. На місці події слідів боротьби та ознак насильницької смерті правоохоронці не виявили. Тіло померлого доправили в патологоанатомічне відділення Косівській ЦРЛ для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті.

20 березня на спецлінію «102» черговий лікар реанімаційного відділення повідомив про те, що у Косівській ЦРЛ померла 44-річна мешканка Кутської територіальної громади. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що 20 березня, приблизно о 9:00 год., у приміщенні анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Косівська ЦРЛ» померла жінка, яка 13 березня потрапила до лікувального закладу із діагнозом: отруєння невідомою речовиною. Тіло померлої доправили в патологоанатомічне відділення КНП «Косівська ЦРЛ» для встановлення причини смерті.

21 березня до Косівського районного відділу поліції надійшли матеріали з Косівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про те, що 35-річний мешканець Рожнівської територіальної громади отримав повістку для прибуття 26.10.2022 р. до Косівського РТЦК та СП для уточнення даних військового обліку та проходження військово-лікарської комісії, однак не прибув. За фактом ухилення від військового обліку дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.337 ККУ.

Косівський РВП ГУНП.

Share