Навчатися онлайн можна у музеї

До уваги батьків школярів, які переїхали до Косова з інших областей, а також місцевих діток, що навчаються дистанційно!

Допоможемо з онлайн навчанням декільком учням, які не мають власних ґаджетів та доступу до інтернету або ж можливості усамітнитись під час занять. У першу чергу запрошуємо діток внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та військовослужбовців, дітей зі складними життєвими обставинами.

Як це відбуватиметься?

На базі Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини (вул. Незалежності, 55) створюємо простір для освіти та дозвілля, у якому облаштовуємо столи з ноутбуками та навушниками з мікрофоном для декількох учнів (кількість місць обмежена).

Поряд завжди буде вчителька, яка за потреби допомагатиме у користуванні програмами та виконувати домашні завдання. Участь школярів у проекті безкоштовна, користуватися послугами дистанційного навчання можна буде до січня наступного року. Заняття проводитимуться в рамках проекту «Освіта в надзвичайних ситуаціях».

Якщо ви або ваші знайомі потребують такої підтримки, пишіть нам або телефонуйте за тел. (096) 8469984, Вікторія Юріївна (можна писати у Телеграм і Вайбер). Стартуємо вже наступного тижня!

Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини.
«Гуцульський край», №37, 16.09.2022 р.

Share