Кримінальний огляд

17 червня до Косівського районного відділу поліції надійшла заява від 20-річного мешканця Косівської територіальної громади про те, що 14 червня, приблизно о 3 годині ночі, в селі Пістині йому спричинив тілесні ушкодження знайомий. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

17 червня до чергової частини районного відділу поліції надійшло повідомлення від лікаря швидкої “медичної допомоги про те, що в місті Косові помер 56-річний житель села Смодної. Поліцейські встановили”, що чоловік приблизно об 11 годині прийшов до своєї знайомої. Йому раптово стало погано, і жінка викликала швидку медичну допомогу. Медпрацівники констатували смерть чоловіка. Протягом останніх двох тижнів він зловживав алкогольними напоями. Часто хворів. Під час огляду місця події слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло доставлено в морг для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження.

17 червня надійшло повідомлення про те, що в автомобілі швидкої медичної допомоги помер 46-річний мешканець села Лючок, якого везли до лікувального закладу з різаною травмою. Поліцейські встановили, що чоловік спільно зі знайомим розпивав алкогольні напої після сінокосу. Він пішов додому з косою. Неподалік власного будинку посковзнувся на траві, впав на косу, травмувавши праву руку вище ліктя. Дорогою до лікувального закладу він помер. Тіло чоловіка доставили в морг для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження.

18 червня від диспетчера пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що в селі Уторопах горить житловий будинок. Під час гасіння пожежі в одній із кімнат, на ліжку, рятувальники виявили 48-річного господаря із численними термічними ушкодженнями. При візуальному огляді трупа слідів насильницької смерті не виявлено. Труп доставлено в морг для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 270 ч.2 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей) Кримінального кодексу України.

20 червня із заявою про вчинене кримінальне правопорушення звернулася Збтрічна жителька Космацької територіальної громади. Жінка заявила, що в ніч на 20 червня невідома особа пошкодила вхідні двері, проникла у підсобне приміщення магазину, звідки викрала 13 пляшок ігристого вина. За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.З ст.185 Кримінального кодексу України.

20 червня надійшло повідомлення від 50-річного мешканця Яблунівської територіальної громади про те, що невідома особа, представившись працівником банку, обманом і зловживаючи довірою, зняла кошти з його кредитної банківської картки. За фактом шахрайських дій дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України.

21 червня до районного відділу поліції звернулася 40-річна жителька Кутської територіальної громади із заявою про те, що чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наніс їй тілесні ушкодження. За цим фактом дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

22 червня до районного відділу поліції звернувся 44-річний мешканець Косівської територіальної громади із заявою про те, що 13 червня, приблизно о 23 годині, в селі Пістині, неподалік Будинку культури, його 15-річному синові під час конфлікту спричинив тілесні ушкодження знайомий. За цим фактом дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Косівський РВП ГУНП.

Share