Марина Сікорська — катехит року

З 7 по 12 липня у Львівській духовній семінарії УГКЦ проводили Всецерковну конференцію «Катехиза і домашня Церква».

До міста Лева з’їхалися понад 300 катехитів Української греко-католицької церкви. Косів’янка, катехитка парафії Косівської церкви Святого Василія Великого, учасниця конференції від Коломийської єпархії УГКЦ Марина Сікорська на цьому високому форумі була удостоєна престижної нагороди «Катехит року».

Варто зауважити, що такою відзнакою нагороджують священників, сестер, монахинь і мирян. Для Марини Сікорської, за її словами, це дуже велика несподіванка і особлива честь: «Це є підтвердженням того, що бути катехитом — моє покликання і те, що приносить мені щастя».

Марина Сікорська навчалася у Дяківсько-катехитичному коледжі Коломийської єпархії. Також здобула диплом педагога. Катехизацію проводить на парафії Косівської церкви святого Василія Великого.

— За її участю на парафії відбувається чимало добрих справ, діє чудова християнська спільнота «Діти світла», проводять різноманітні екскурсійні поїздки, соціальне служіння, — розповідає настоятель храму, отець-декан Роман Іванюлик.

Марина Сікорська стверджує, що катехит — це живий свідок воскреслого Ісуса, той, хто зберігає і передає віру іншим. Водночас зізнається, що у цьому її покликанні важлива підтримка рідних, близьких, духівника та інших катехитів.

Ігор Сусак.
«Гуцульський край», №30, 28.07.2023 року

Share