У Косівському центрі дитячої творчості відбулися підсумки 2023–2024 навчальних років

Ця подія знаменує завершення навчального року, який приніс багато нових знань, перемог і творчих досягнень та початок літніх канікул.

Свої здобутки вихованці та керівники гуртків Косівського центру дитячої творчості презентували на звітних концертах та оглядах, виставках і звітах у травні 2024 року.

5 червня педагоги закладу організували звітну виставку творчих дитячих робіт з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за друге півріччя у музеї мистецтв «Дивосвіт» Косівського ЦДТ, у відкритті якої взяли участь вихованці гуртків, студій:

  • «Паперопластика», «Початкове технічне моделювання», «Виготовлення іграшок-сувенірів» (керівник Погрибенник Любов Василівна);
  • «Народна керамічна іграшка», «Художня кераміка» (керівник Піроцька Ліана Миколаївна);
  • «Образотворче мистецтво» (керівник Харук Людмила Михайлівна);
  • Художня вишивка «Ретязь» (керівник Солиджук Руслан Дмитрович);
  • «Ткацтво», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво» (керівник Мартищук Іванна Михайлівна);
  • «Писанкарство», «Початкове технічне моделювання» (керівник Корпанюк Світлана Миколаївна);
  • «Виготовлення іграшок-сувенірів» (керівник Табахарник Іванна Петрівна);
  • «Декоративно-прикладне мистецтво», «Бісероплетіння» (керівник Кифорак Іванна Михайлівна).

Підсумки навчального року підвели на урочистій лінійці, де відбулося вручення документів про позашкільну освіту випускникам гуртків, які успішно склали кваліфікаційні іспити, а також нагородження грамотами і дипломами переможців різнорівневих конкурсів, виставок, фестивалів.

Вихованці хореографічних та вокальних колективів (керівники Гащенко Лілія Леонідівна, Вацик Максим Михайлович, Чоборяк Ірина Олексіївна., Шаль Ірина Миколаївна) подарували неповторні хореографічні та вокальні композиції під гучні оплески всіх присутніх.

Отож, бажаємо нашим вихованцям наполегливо і успішно продовжувати навчання і реалізовувати творчі ініціативи та цікаві проєкти!

До зустрічі у 2024–2025 навчальному році!

P.S. ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИ, НАВЧАТИСЯ І ТВОРИТИ В ІМ’Я УКРАЇНИ!

Щирі слова подяки батькам за мудрість і терпіння, за те, що своєю любов’ю та підтримкою допомагаєте дітям пізнавати світ та прищеплюєте найвищі моральні цінності.

Глибока повага всім педагогам-позашкільникам за невпинний творчий пошук, педагогічну майстерність і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян та справжніх патріотів нашої держави.

Share