Василь Васильович Товарніцкий

Василь Товарніцкий народився 17 травня 1975 року в селі Вербовці. Навчався у Вербовецькій восьмирічній школі. Здобув професійну освіту у Кутському СПТУ №36.

Після закінчення навчання був призваний до лав Національної гвардії України. Служив у Львові.

У 1996 році одружився. З дружиною Наталею прожили разом 27 дружних і щасливих років, виростили і виховали сина Дениса.

Василь Товарніцкий працював на різних роботах, останніх 15 років — і до початку повно-масштабної війни — трудився у Києві. З’явився у військкомат (ТЦК і СП) на перший виклик. Вже 10 березня 2022 року перебував у лавах Збройних сил України. З 27 березня 2022 року і до останнього дня свого життя захищав населений пункт Авдіївку Донецької області.

Під час служби зарекомендував себе відважним і хорошим воїном. Отримав звання молодшого сержанта. Був нагороджений відзнакою Президента «За оборону України», а також — подякою, грамотою і медаллю «Непереможні» від командира військової частини.

Перебував на посаді командира ремонтного відділення бронетанкової техніки. Загинув внаслідок штурмових дій ворога під час виконання своїх службових обов’язків.

Оплакують Героя його мама, дружина, син, сестра, рідні, близькі та друзі. Горює уся Косівщина. Смерть кожного захисника ми, українці, сприймаємо як втрату близької і дорогої людини, як особисту втрату.

Пам’ять про Героя Василя Товарніцкого, який віддав Україні найдорожче — своє життя, вічно житиме у серцях його рідних і земляків.

Share