Василь Васильович Товарніцкий

Василь Товарніцкий народився 17 травня 1975 року в селі Вербовці. Навчався у Вербовецькій восьмирічній школі. Здобув професійну освіту у Кутському СПТУ №36.

Після закінчення навчання був призваний до лав Національної гвардії України. Служив у Львові.

У 1996 році одружився. З дружиною Наталею прожили разом 27 дружних і щасливих років, виростили і виховали сина Дениса.

Василь Товарніцкий працював на різних роботах, останніх 15 років — і до початку повно-масштабної війни — трудився у Києві. З’явився у військкомат (ТЦК і СП) на перший виклик. Вже 10 березня 2022 року перебував у лавах Збройних сил України. З 27 березня 2022 року і до останнього дня свого життя захищав населений пункт Авдіївку Донецької області.

Під час служби зарекомендував себе відважним і хорошим воїном. Отримав звання молодшого сержанта. Був нагороджений відзнакою Президента «За оборону України», а також — подякою, грамотою і медаллю «Непереможні» від командира військової частини.

Перебував на посаді командира ремонтного відділення бронетанкової техніки. Загинув внаслідок штурмових дій ворога під час виконання своїх службових обов’язків.

https://www.youtube.com/watch?v=MtqTXa5fkso

Оплакують Героя його мама, дружина, син, сестра, рідні, близькі та друзі. Горює уся Косівщина. Смерть кожного захисника ми, українці, сприймаємо як втрату близької і дорогої людини, як особисту втрату.

Пам’ять про Героя Василя Товарніцкого, який віддав Україні найдорожче — своє життя, вічно житиме у серцях його рідних і земляків.

Share