Кінний центр «Гуцулик»

Гуцульська порода коней (гуцулики) – це не єдина цікава порода коней, яку розводять на території України. У нас на Косівщині справою по відродженню гуцульської породи коней вже понад 30 років займаються сімʼя пані Ірини та пана Юрія Юрій Стефурак.

У Національному природньому парку «Гуцульщина» реалізується проєкт по створенню кінного центру «Гуцулик», у якому є всі умови для відродження гуцульської породи коней. Тут є також можливість покатися верхи на кониках та у бричці. Для діток з особливими потребами проводять заняття з елементами іпотерапії, що викликають у дітей позитивні емоції, які допомагають у подоланні недуг. Послуги, звичайно, платні.

Нещодавно дітям-випускникам 9-А класу Косівської гімназії №2 імені Михайла Павлика була подарована (оскільки батько, пан Орест Радонь Мирослава Радонь, однієї із випускниць служить у ЗСУ і є колишнім старанним працівником Парку) змістовна тематична фотосесія з конями і це викликало у дітей неабиякі емоції та захоплення.

Гуцулики красиво «позували» разом із дорослими дівчатами і юнаками, і стали справжньою окрасою фотосесії. Звичайно, тут слід відмітили титанічну працю сім’ї Стефурак, яким вдалося зреалізувати свої плани!

Дякуємо щиро пані Ірині, яка терпляче і з великим задоволенням була поруч, але залишилася за кадром фотосесії. Низький уклін Вам та велике дякую за добре серце та безкоштовну фотосесію для наших діток!

Ми обов’язково переможемо, тому що ми сильні, як Гуцулики!!!

P.S. Якщо Вам сподобалися кадри, звертайтеся до Парку, Вам точно не відмовлять, а лише чекають і радіють зустрічі з новими гостями кінологічного центру, які стають їніми друзями та друзями Гуцуликів!

Надя Кіт Павлюк

Share