Андрій Юрійович Ковалюк

Пекучий біль і гіркий смуток торкнулися Ставчанської територіальної громади Чернівецької області та села Бабина Косівської громади — на війні загинув Андрій Юрійович Ковалюк.

Він народився 28 листопада 1996 року. Дитячі та шкільні роки Андрія пройшли в селі Хлівищі Ставчанської громади. Закінчив місцеву школу. Після строкової служби в армії одружився і проживав з дружиною в селі Бабині Косівського району.

Відважний, сильний, справжній патріот України, Андрій став на захист рідної землі з початку повномасштабного вторгнення — у березні 2022 року. Герой мужньо протистояв ворогові й до останнього свого подиху наближав Україну до Перемоги.

Служив у 116-й окремій механізованій бригаді ЗСУ. Був заступником командира БМП, навідником. Мав позивний «Рембо». 30 січня внаслідок ракетного обстрілу ворога біля Авдмвки на Донеччині отримав поранення. Від важких травм вночі, 1 лютого, перестало битися серце молодого воїна.

Він пройшов славний бойовий шлях. До останнього подиху залишався вірним присязі, яку дав українському народові.

Почорніли від горя молода вдова Марія, батьки і рідні Героя. Усе життя сумуватиме за татом синочок Вадимчик, якому зараз лише два рочки.

Щиро співчуваємо родині. Вічна пам’ять і слава Герою — захисникові України!

Share