У Косові відзначили День Соборності України

У 2024 році минає 105 років з моменту історичної події — проголошення Акту об’єднання УНР та ЗУНР в єдину соборну Україну.

З нагоди такої визначної для нашої держави дати сьогодні, 26 січня, у Будинку культури та дозвілля Косівської міської ради відбувся захід до Дня Соборності України.

На урочистий захід зібралися представники влади, зокрема голова Косівської районної військової адміністрації Наталія Кучма, голова Косівської районної ради Ганна Думітрак, заступник Косівського міського голови Володимир Петричук, заступник голови Косівської райдержадміністрації Василь Жмендак, працівники установ та організацій району, громадські діячі, мешканці Косова, учнівська та студентська молодь.

Розпочались урочистості спільним виконанням Гімну України. Хвилиною скорботи вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за незалежність та територіальну цілісність України.

У мистецькій частині заходу свою творчість дарували творчі колективи та окремі виконавці Косівщини. Концертну програму до Дня Соборності України підготував Будинок культури та дозвілля Косівської міської ради.

Пам’ятаймо! Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії. Сьогодні соборність для України означає деокупацію всіх територій, захоплених ворогом, відновлення єдності з Донеччиною, Луганщиною та Кримом.

Соборність — це не лише пам’ять про спільне минуле, а й згуртована співпраця заради майбутнього!

Косівська РДА

Share