Гостинці для воїнів-односельчан

Напередодні Дня святого Миколая та Дня ЗСУ учні Хімчинського ліцею «Інтелект» долучилися до благодійної акції «Збирається Миколай у дорогу — молимось про перемогу».

У цьому році, як і в минулому, ми вирішили відправити адресні посилки для воїнів — наших односельчан, які перебувають у зоні бойових дій і на передових позиціях. Ми прагнули створити для них маленьке свято, щоб вони відчули нашу підтримку.

До збору продуктів, домашніх смаколиків, закруток, солодощів, а також — шкарпеток, теплих рукавиць, термобілизни, капців долучилися всі: учні, батьки, класні керівники.

На уроках трудового навчання з Любов’ю Кіщук виготовили окопні свічки. Лідія Остафійчук зробила розпалювачі — 57 упаковок по 20 штук. Жіночки, які плетуть маскувальні сітки у Будинку культури, передали нам три сітки.

Все це, відповідно до запиту наших хлопців, було відправлено на різні напрямки: Донецький, Дніпропетровський, Запорізький, Херсонський, Чернігівський.

Гостинці воїнам готували: Дроняку Петрові — 1-Б клас (кл. керівник О.М.Оленюк); Мицкану Назарієві — 2-А кл. (Г.Д.Романюк), 7-А кл. (Г.В.Юрійчук); Мацьоцькому Миколі — 5-А кл. (С.В.Підлетейчук); Феркаляку Орестові — 8-А кл. (Л.В.Кіщук); Рошеюку Іванові — 7-Б кл. (В.Б.Федчук); Фесюку Василеві — 3 кл. (Н.М.Федюк); Фесюку Віталієві — 4-А кл. (Л.Б.Остафійчук); Козьменчуку Василеві — 8-Б кл. (Г.В.Переверзева), 10-А кл. (Н.ЯЛисак), 11 кл. (М.В.Том’юк); Гайсенюку Романові — 10-Б кл. (Г.П.Скоропанюк); Скоропанюку Петрові — 6-А кл. (Н.І.Том’юк); Дроняку Володимирові — 9-А кл. (Г.В.Ско-ропанюк), 9-Б кл. (М.Д.Підлетейчук), 5-Б кл. (Р.В.Майзель). Подарунки передали вопонтерці Ользі Гарасим’юк, яка зі своєю командою доправила їх до адресатів.

З коштів благодійного ярмарку переказали на картку 10000 тис. грн для придбання автомобіля бригаді, в якій служить наш воїн-випускник, син вчительки О.В.Дроняк — В.В.Дроняк.

Учнівський парламент щиро дякує усім, хто в той чи інший спосіб долучився до цієї акції. Разом — ми сила! Разом — до Перемоги!

Дякуємо воїнам, їм — найважче! Віримо у наших Захисників!

Марія Том’юк.
«Гуцульський край», №49, 8.12.2023 р.

Share