Воїни світла

Нещодавно Прикарпаттяобленерго відкрило дві меморіальні дошки на честь своїх загиблих на війні працівників — наших земляків: Ігоря Остроушка (Коломийський РЕМ) і Сергія Марчука (Косівська служба експлуатації електричних мереж).

Ігор Остроушко

Родом із села Стопчатова. Майже рік працював електрослюсарем з ремонту устаткування розподільчих пристроїв Коломийської дільниці служби підстанцій. До ЗСУ був мобілізований на початку листопада 2022 року.

Загинув у бою у грудні 2022 року — на Бахмутському напрямку. Йому було лише 27 років.

У Ігоря залишилися батьки, дружина та однорічний синочок Матвійко.

Відкритий, товариський, доброзичливий і вірний своїм поглядам, відданий роботі та країні, в якій народився, люблячий син, чоловік і батько — саме таким Ігор Остроушко закарбувався у пам’яті колег.

Сергій Марчук

Житель Старого Косова, працював електромонтером-водієм експлуатаційної дільниці з квітня 2021 року. За освітою був пожежником-рятувальником. З першого дня повномасштабного вторгнення пішов до лав ЗСУ, служив у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді старшим солдатом.

14 жовтня 2022 року його відзначив подякою командир за виконання військових обов’язків в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, за проявлені особисту мужність, стійкість і героїзм.

22 жовтня 2022 року колеги ще встигли привітати його з нагородженням найвищою відзнакою 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади — нагрудним знаком «За сміливість та мужність». На жаль, наступного дня Сергій отримав рани, несумісні з життям, під час бойових дій біля населеного пункту Спірне, що поблизу Бахмута. У нього залишилися батьки, дружина та маленька донечка Олександра.

У наших спогадах Сергій Марчук збережеться дбайливим сином, гарним колегою, відданим другом. Йому подобалася робота з технікою. Доведення заліза «до ладу» — це завжди була його тема. А ще Сергій був цікавим співрозмовником, невгамовним, щирим, позитивним.

АТ «Прикарпаттяобленерго».

Share