Пам’яті Ігоря Кіцелюка

В Акрешорах відкрили меморіальну дошку на знак вшанування полеглого воїна.

Війна забирає найкращих… Гинуть гідні сини та дочки України, яким ще жити, любити, творити, розбудовувати нашу державу.

28 серпня 2022 року трагічно обірвалося життя нашого земляка Ігоря Кіцелюка, який у бою із окупантами віддав своє життя за нашу свободу та незалежність.

29 жовтня у Акрешорах Яблунівської територіальної громади на фасаді гімназії, у якій він вчився, відкрили пам’ятну дошку. Віддати шану Воїну світла прийшли його дружина, діти, родина, представники влади, духовенство, школярі та односельці.

«Боротьба за волю і справедливість — триває. Схилімо низько голови на знак невмирущої пам’яті про всіх бійців, які на вівтар свободи та незалежності України поклали свої життя», — звернулася до присутніх голова Косівської районної військової адміністрації Наталія Кучма.

Тепло й по-братерськи рідно про загиблого Ігоря Кіцелюка розповів його кращий друг, Отинійський селищний голова Олег Савчук. «Дружба тривалістю 20 років… Стільки судилося нам із Ігорем товаришувати. Біль втрати досі стискає груди. Завжди пам’ятатиму свого друга доброю людиною, людиною із гострим почуттям справедливості», — згадував Олег Савчук.

У своєму виступі Яблунівський селищний голова Юрій Коваль висловив співчуття дружині і синам загиблого, а також усій громаді, яка осиротіла від втрати непересічної людини, патріота рідної землі, відданого Захисника України Ігоря Кіцелюка.

Слово також мали дружина Марія Кіцелюк і директорка Акрешорської гімназії Марія Попович.

«Щиро вдячна за пам’ять про Ігоря. За добре слово та справи, щоб його ім’я, як Захисника України, завжди жило серед нас», — такими словами дружина Героя подякувала всім за присутність та вшанування пам’яті про її чоловіка.

Право відкрити меморіальну дошку надали двом синам воїна — Андрію та Арсенові. Митрофорні протоієреї Василь Струк і Василь Бойчук освятили пам’ятний знак і відслужили панахиду за загиблим.

До цієї події в Акрешорах готувалися ретельно: присутнім продемонстрували фото важливих моментів біографії Героя. Було щемко і тужливо…

Біля меморіальної дошки Захиснику України присутні поклали квіти пам’яті та шани…

Косівська РВА.

Share