Роман Урбанович поїде у Ріо-де-Жанейро

Учень 9-го класу Косівського ліцею №2 ім. Михайла Павлика, вихованець Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко» та спортивного клубу «База» Роман Урбанович став переможцем 5-ї Всеукраїнської літньої гімназіади з боксу серед школярів.

Змагання проходили 9–14 липня в місті Умані. У них взяли участь 340 юних спортсменів. Вихованець косівської боксерської школи виступав у ваговій групі 70 кілограмів і виборов перше місце з рахунком 5:0.

Перемога дала школяреві перепустку на Всесвітню гімназіаду з різних видів спорту серед школярів. Вона відбуватиметься 17–28 серпня цього року у місті Ріо-де-Жанейро в Бразилії. Крім нього, таку путівку отримали ще четверо боксерів з Прикарпаття — переможців цьогорічної Всеукраїнської гімназіади.

Роман Урбанович займається боксом п’ятий рік поспіль у ДЮСШ «Гірське орлятко». Його тренує Роман Козьменчук, який 2019 року створив у Косові спортивний клуб з боксу «База». Зараз у клубі займаються 30 любителів боксу різного віку та з багатьох населених пунктів Косівщини. Навіть з Верховини приїжджають.

Тренер розповідає, що Роман Урбанович — цілеспрямований, слухняний, та уважний. Каже: у спорті це важливо.

Разом з Романом Урбановичем до виступу на Всеукраїнській гімназіаді готувалися ще два перспективних боксери цього тренера: Роман Волошенюк і Денис Матейчук.

На жаль, обидва не змогли поїхати через стан здоров’я: один травмувався, другий захворів. Якби не ця прикрість, перемог косівських боксерів могло бути більше,

Аліса МУДРИЦЬКА.
«Гуцульський край», №29, 21.07.2023 року

Share