Микола Миколайович Максимчук

Підтвердилася страшна звістка про загибель зниклого безвісти героя Миколи Миколайовича Максимчука.

Народився Микола 10 серпня 1967 в селі Миклаші Білогірського району Хмельницької області. У 1985 році закінчив Теофіпольське профтехучилище №34 за спеціальністю «тракторист-машиніст широкого профілю».

Пройшов строкову військову службу.

У 1989 році одружився з жителькою с. Космача Парасковією Миколаївною Боб’як. У сім’ї народилися троє дітей. Сини Микола та Петро зараз також стали на захист України, а дочка Христина навчається у Національному університеті «Острозька академія».

Микола Миколайович був учасником АТО.

Він — наш колега, працював у Космацькій сільській раді з травня 2017 на посаді інспектора з екології та цивільного захисту населення.

Після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року, не гаючи жодної хвилини, він був серед перших, хто пішов захищати рідну землю від окупанта. Сержант Микола Максимчук служив у Північному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України в батальйоні ім. генерала Кульчицького.

У червні 2022 року зв’язок з ним обірвався. З того часу невідомість каменем лягла на душу рідних, друзів і колег. Не маючи точної інформації, усі ми шукали його ім’я у списках полонених і реєстрах зниклих безвісти. Не знаходячи його там, жили сподіваннями, що настане час і наш Микола відчинить двері рідного дому та свого кабінету.

На превеликий жаль, нещодавно надія згасла. Прийшла сумна звістка про підтвердження загибелі нашого співробітника, чоловіка, батька, військовослужбовця та прекрасної людини. Наш земляк загинув під час виконання бойового завдання — від вибуху, несумісного з життям, у результаті ворожого ракетного обстрілу російськими військами на Донецькому напрямку.

Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким Захисника, який віддав своє життя, оберігаючи Батьківщину.

Скільки б часу не минуло, ми завжди будемо пам’ятати ціну нашої свободи.

Царство небесне та вічний спокій його душі…

Космацька територіальна громада.

Share