Вдячність за подвиг Героя Іллі Боєчка

У Малому Рожині встановили меморіальну дошку на вшанування пам’яті про загиблого воїна Іллі Боєчка.

Минув рік, як на війні загинув Ілля Боєчко — рік смутку та болю, спогадів і відчуття гіркої втрати…

Ілля Васильович народився 2 серпня 1979 року в селі Малому Рожині.

З 1985 по 1994 рік навчався у Малорожинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Два роки, з 1997 по 1999 рік, служив у Збройних силах України. Батько двох дітей: Наталії та Вікторії.

9 червня 2022 року був мобілізований до ЗСУ — захищати державний суверенітет і територіальну цілісність України. Служив у складі 10-ї окремої гірсько-шурмової бригади «Едельвейс». Загинув 15 серпня 2022 року поблизу населеного пункту Яковлівка Бухмутського району Донецької області.

На знак вдячності за подвиг Героя на фасаді Малорожинської гімназії встановлено пам’ятну дошку. Віддати останню шану полеглому прийшли побратими Іллі, представники влади, вчителі та учні гімназії, чимало жителів громади.

Кутський селищний голова Дмитро Павлюк у своїй промові закликав усіх до єдності задля перемоги над російським агресором.

Почесне право відкрити пам’ятний знак воїну надали дочкам загиблого — Наталії і Вікторії та рідним братам — Василеві і Михайлові.

Отець Павло освятив меморіал. Біля меморіальної дошки лягли квіти пам’яті та шани…

Пам’ятаймо про наших Героїв сьогодні, завтра, завжди… Схиляємо голови, віддаючи шану тим, хто пожертвував життям за нас… Не зможемо воскресити полеглих воїнів, але можемо зберегти вічну пам’ять про них!

Кутська селищна рада.

«Гуцульський край», №33, 18.08.2023 року

Share