Війна війною, а турнір — за розкладом

Протягом багатьох років у селі Хімчині проводять традиційний турнір з волейболу серед шкільних команд, присвячений Дню святого Валентина. Попри непередбачувані воєнні обставини, не став винятком і 2023 рік.

14 лютого у спортивному залі Хімчинського ліцею «Інтелект» зібралися волейбольні команди, щоб вибороти право називатися чемпіонами. У змаганнях брали участь чотири команди з нашого району.

Учасниць турніру вітали директорка ліцею Валентина Розвадовська та заступник Рожнівського сільського голови Роман Матейчук.

Незважаючи на невелику кількість команд, спортивні битви були запеклими. Особливо видовищною стала гра команди села Кобаків з волейболістками Рожнова. Поєдинок вражав неочікуваними поворотами. Нікому не хотілося програвати. Та все ж таки першість вибороли рожнівчани.

Друге місце завоювали гості з села Кобаків. Третіми стали волейболістки зі Старих Кутів. Четверте місце посіла команда юних спортсменок Хімчинського ліцею. Є велика надія, що незабаром хтось із цих дівчат виборе золото на районних змаганнях.

Кращими гравцями турніру визнали Софію Підлетейчук з Хімчина, Тетяну Угринюк зі Старих Кутів, Роману Кричун з Кобаків і Євгенію Волощук з Рожнова.

Дякуємо всім учасникам і гостям нашого ліцею за допомогу в організації волейбольного турніру.

Софія Атаманюк,
вихованка гуртка журналістики Хімчинського ліцею «Інтелект» (керівниця гуртка Юлія Оленюк).

«Гуцульський край», №8, 24.02.2023 року

Share