Пістинчанка здобула перемогу в Ізраїлі

Каміла Козлан, яка зараз з батьками тимчасово проживає в Ізраїлі, виборола дві золоті медалі на чемпіонаті з бразильського джиу-джитсу.

Батьки Каміли, Роман та Інна Козлани, завжди приділяли особливу увагу своїй донечці. Проживаючи в Україні, Каміла з шести років займалася танцями в Косівській дитячій школі мистецтв. Але потім захопилася єдиноборствами. Тому батьки вирішили, щоб донечка спробувала свої сили в цьому виді спорту.

У січні 2022 року дівчинку привели в Школу єдиноборств братів Грицьківих, що в м.Коломиї, до тренера Юрія Данищука.

День 24 лютого 2022 року перекреслив усі плани маленької спортсменки. Почалася велика війна. Мама разом з донечкою вирішили тимчасово переїхати до Ізраїлю, в місто Ашкелон, де перебуває тато Каміли.

У цьому місті батьки знайшли школу, до якої дівчинка ходить на тренування. Займається чотири рази в тиждень. 10 лютого в місті Петах-Тиква проходив перший цикл Ізраїльської ліги джиу-джитсу сезону 2023 року серед дорослих і дітей.

Це були перші змагання Каміли, і вона доклала максимум зусиль. На жаль, в Україні вона не встигла взяти участь у жодних змаганнях. В Ізраїлі юна пістинчанка представляла не тільки Коломийську школу братів Грицьківих, але й всю Україну.

Здобувши загалом чотири дострокові перемоги больовими прийомами, Каміла виборола дві золоті медалі у розділах 01 & N001. Батьки розповіли, що Камілі допомагав її тренер з Коломийської школи єдиноборств Юрій Данищук, який під час поєдинків був на відео-зв’язку зі своєю підопічною.

Ця перемога юній спортсменці дала впевненість у свої силах і наснагу до нових звершень і перемог. Каміла планує і надалі багато тренуватися і вчитися, щоб брати участь в змаганнях у різних країнах світу. Найзаповітніша мрія дівчинки, щоб війна закінчилася якнайшвидше, і їхня сім’я повернулася у рідний Пістинь. Тут, на Батьківщині, Каміла хоче стати спершу чемпіонкою України з джиу-джитсу і греплінгу, а потім — чемпіонкою Європи та світу.

Пишаємося Камілою і тим, що вона прославляє Україну за кордоном.

Іванна Слюсарчук.
«Гуцульський край», №8, 24.02.2023 року

Share