Волонтери вирушили на схід

Вранці, 9 лютого, наші волонтери: Іван Васильович Вепрук, Петро Дмитрович Гасюк і Руслан Теофілович Максимчук вирушили до воїнів-захисників на схід України.

Відправились, щоб у цей зимовий, морозний час, час жорстокої війни, хоч якось зігріти та передати воїнам-односельчанам, які зараз на передовій, тепло і підтримку земляків. Тепло наших сердець, тепло та часточку домашнього вогнища, нашу безмежну вдячність і нашу спільну підтримку. Всі ці емоції кожен з нас, небайдужих яворівчан, вклали в приготування домашніх закруток, вареників, голубців, холодцю, випікання хліба…

Тож висловлюю слова щирої вдячності всім, хто взяв активну участь у нашій спільній роботі, а саме: жінкам нашого села, працівницям поштового відділення, амбулаторії і Яворівського старостинського округу, які принесли холодець і закрутки; колективу та батькам вихованців ДНЗ «Гуцулята» — за домашні вареники; вчителям, працівникам, учням Яворівського ліцею «Гуцульщина» та їхнім батькам — за смачні голубці та окопні свічки; пекарні «Соколівський хліб» с. Яворова — за духмяний хліб; працівникам Яворівського лісництва — за блоки цигарок.

Окрема подяка депутатці Івано-Франківської обласної ради Наталії Перцович — за надані медикаменти, грілки та термобілизну. Окрім вище переліченого, нашим воїнам передали ще: ліжники, теплі покривала, термобілизну, капці, засоби гігієни, печиво та яблука.

Захисникові з нашого села Ярославові Терлюжаку відтранспортували автомобіль, придбаний за кошти односельчан, друзів і небайдужих людей. Тому всім — велике, щире «дякуємо»!

Дякуємо нашим мужнім волонтерам-чоловікам, які привозять, відвозять, завантажують і т.д. А найбільша вдячність, звичайно, нашим захисникам! Низький уклін вам і велика шана!

Слава нашим Героям! Слава Україні!

Віта Копильчук,
староста Яворівського старостинського округу.
«Гуцульський край», №7, 17.02.2023 року

Share