Змагання з міні-футболу та волейболу

16 команд змагалися з міні-футболу

Протягом двох тижнів, з 8 по 15 листопада, на штучних спортивних майданчиках Косівської територіальної громади проходили змагання з міні-футболу серед юнаків 6–9 класів закладів загальної середньої освіти у рамках загальнонаціонального проекту Президента України «Пліч-о-пліч зі спортом».

У змаганнях узяли участь 16 команд. На першому етапі вони були поділені на 4 групи, де грали за коловою системою. У фінал вийшли команди, які вибороли 1 та 2 місця у своїх групах.

Фінальна частина змагань відбулася 15 листопада на футбольних майданчиках Косівського ліцею №1 | ім. Я.Мудрого та села І Старого Косова.

Результати змагань: | 1 місце — Соколівська гімназія; 2 місце — Шешорська гімназія; 3 місце — Косівський ліцей №1 ім. Я.Мудрого; 4 місце — Вербовецька гімназія.

Усіх призерів нагородили грамотами та кубками відділу освіти Косівської міської ради.

Косівська ДЮСШ.

 

Кубок з волейболу

26 листопада в Рожнові провели відкритий кубок Косівського району з волейболу серед жіночих команд. У змаганнях взяли участь п’ять команд з Косівського, Коломийського і Вижницького районів, які зіграли між собою по колу.

За результатами всіх ігор переможцями стали волейболістки з Кутів, другими — рожнівчанки, третіми — спортсменки з Іспаса.

Досить гарну гру в окремих іграх показали дівчата з Кобак і Джурова. Команду-переможця змагань нагородили кубком, а призерів — волейбольними м’ячами.

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість проводити спортивні змагання і підвищувати майстерність юних спортсменів у такий складний час.

Роман МАТЕЙЧУК.

«Гуцульський край», №48, 1.12.2023 р.

Share