Військова служба за контрактом

Ми продовжуємо боротьбу. Стань частиною Збройних сил України!

Косівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує до військової служби за контрактом у Збройних силах України.

Переваги військової служби за контрактом:

 1. Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода: особам рядового складу — 8 розмірів прожиткового мінімуму (20064 гривень); особам сержантського і старшинського складу — 9 розмірів прожиткового мінімуму (22572 гривні).
 2. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї, який переїжджає з ним на нове місце служби в інший населений пункт або у зв’язку з передислокацією військової частини.
 3. Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення під час просування по службі. Осіб сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, направляють на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності, їх можуть призначати на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.
 4. Можливість навчання. Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності
  можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, — в інших вищих навчальних закладах.
 5. Гарантована щорічна основна відпустка. Щорічну основну відпустку надають: зі збереженням грошового, матеріального забезпечення і наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення. Також можуть надавати відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більше 10-ти календарних днів.
 6. Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а за їх відсутності чи у невідкладних випадках медичну допомогу надають державні або комунальні заклади охорони здоров’я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів.
 7. Вирішення житлового питання. Взяття на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла. Компенсація витрачених коштів за піднайм житла для усіх категорій військовослужбовців.
 8. Пенсійне забезпечення значно вище, ніж у цивільному секторі, та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку).
 9. Соціальний захист сімей військовослужбовців. Дружині (чоловіку) військовослужбовця щорічна основна відпустка за їх бажанням надається у зручний для неї (нього) час одночасно із щорічною основною відпусткою військовослужбовця. Місцеві ради надають позачергово місця дітям військовослужбовців у дитячих закладах за місцем проживання. Дружина (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за скороченням штату підприємства, незалежно від форм власності.
 10. У разі участі в бойових діях — отримання статусу «учасник бойових дій» та пільги відповідно до чинного законодавства.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (067) 7868700 — Мирослав Гуцуляк, (096) 8616020 — черговий Косівського РТЦК та СП або за адресою: с. Старий Косів, вул. Девдюка, 2д.

Долучайся до команди професіоналів — зроби свій внесок у нашу спільну Перемогу!

Косівський РТЦК та СП.

Share