Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги!

Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги

Останніми днями ми спостерігаємо збільшення кількості повідомлень про повітряну тривогу. Тому нехтувати цим сповіщенням не можна. Адже його головне завдання — вберегти мирне населення.

Якщо перебуваєте вдома: повідомте про отриману інформацію сусідів; вимкніть електроприлади, освітлення, перекрийте крани постачання газу та води; зачиніть вікна, ущільніть їх; візьміть «тривожний рюкзак» й прямуйте до найближчого бомбосховища (підвального приміщення) чи іншого укриття.

Якщо перебуваєте на роботі: необхідно виконати заходи, передбачені на цей випадок Планом реагування та Інструкцією, діяти за вказівками керівництва суб’єкта господарювання; швидко, без паніки зайдіть у місце в захисній споруді (сховище, підвальне приміщення).

Якщо перебуваєте у громадському місці: вислухайте вказівки місцевої адміністрації та дійте у відповідно з ними (йдіть у зазначені сховища або укриття).

Донори подовжують життя собі та іншим

19 липня відбувся благодійний захід зі забору крові серед працівників Косівської РВА, підприємств, установ та організацій району.

Організаторами заходу виступили Департамент охорони здоров’я ОДА, «Прикарпатський обласний центр служби крові ІФ ОР» і Косівська районна військова адміністрація.

Цього дня прийшло 55 донорів. До здачі крові допустили 52 осіб. На місці їх оглядав лікар-терапевт.

«Донором може бути кожен дієздатний українець віком від 18 років. Ваша вага має бути не меншою 50 кг, інакше забір крові може бути небезпечним для здоров’я. Водночас для донорства потрібна підготовка», — пояснили у Центрі крові.

Косівська районна військова адміністрації вдячна всім, хто став учасником цієї допомоги, та наголошує, що регулярна здача крові — це профілактика захворювань імунної системи і зменшення ризику серцево-судинних захворювань. Надлишок крові надає велике навантаження на серце й судини. Віддаючи кров як донор, ви подовжуєте життя собі та рятуєте того, для кого ця кров може виявитися безцінною.

За повідомленням районної військової адміністрації.
«Гуцульський край», №29, 22.07.2022 року

Share