Всі, хто перебувають на військовому обліку, зобов’язані з’явитися до територіальних центрів комплектування

Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №69 в державі оголошено загальну мобілізацію. Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №64 запроваджено правовий режим воєнного стану на всій території України.

З метою забезпечення обороноздатності держави всі чоловіки віком від 18 до 60 років (окрім призовників) і жінки, які перебувають на військовому обліку, зобов’язані з’явитися до територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки за місцем реєстрації чи тимчасового проживання.

Всі особи, що вибули за межі місця реєстрації на тимчасові роботи, лікування тощо за межі держави на законних підставах, зобов’язані повідомити про це територіальні центри комплектування за місцем перебування на військовому обліку шляхом подання копій документів, що засвідчують таке вибуття (копії паспорта з відміткою перетину кордону — подання документів можна здійснити через родичів).

Терміни прибуття громадян віком до 50 років — до 12 липня, громадян віком від 50 до 60 років — з 13 по 20 липня.

З собою потрібно мати паспорт громадянина України, військово-обліковий документ, оригінали та копії документів (у разі наявності), що надають право на відстрочку від мобілізації відповідно ст. 23 Закону України про мобпідготовку та мобілізацію.

Громадян зазначених категорій, що не прибули до територіальних центрів комплектування, після завершення визначених термінів буде передано в розшук як таких, що ухиляються від мобілізації, для примусової доставки до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Всі особи зазначених категорій, які тимчасово перебувають на території області, протягом триденного терміну зобов’язані стати на тимчасовий облік до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування.

Пресслужба Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Share