Кримінальний огляд

6 квітня о 22:38 год. надійшло повідомлення від чергового лікаря Косівської центральної районної лікарні про те, що в реанімаційному відділенні помер 33-річний мешканець Косівської територіальної громади, який потрапив на лікування о 3:15 год. із діагнозом — отруєння невідомою речовиною. Відомо, що він зловживав алкоголем. Три дні перебував у важкому.стані, до медиків не звертався.

Правоохоронці встановили, що 6 квітня о 3:15 год. на стаціонарне лікування у реанімаційне відділення потрапив 33-річний мешканець села Соколівки. Протягом дня йому надавали медичну допомогу, однак чоловік помер від зупинки серця. Тіло доставили до патологоанатомічного відділення при КНП «Косівська ЦРЛ» для встановлення причини смерті. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження.

7 квітня надійшло повідомлення зі служби 102 від старости села Снідавки Косівської територіальної громади про те, що померла місцева 56-річна мешканка. Причина смерті — невідома. Померла була інвалідом З групи. На місці події слідчо-оперативна група встановила, що 7 квітня, у ранковий час, жінка допомагала своєму сусідові в обході свійських тварин. Перебуваючи в літній кухні сусіда, сказала, що почувається погано, після чого раптово померла. Під час проведення огляду місця події слідів насильницької смерті поліцейські не виявили. Тіло доставили до патологоанатомічного відділення КНП «Косівська ЦРЛ» для встановлення причини смерті. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження.

9 квітня до Косівського районного відділу поліції із заявою звернувся 30-річний працівник санаторію в селі Смодній Косівської територіальної громади. Він повідомив про те, що 5 квітня у період з 18:00 до 19:30 год. неповнолітній мешканець міста Києва, перебуваючи на території санаторію, прмітив “відсутність свого мобільного телефону. За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

10 квітня о 15:19 год. надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в центрі с. Рибного, біля клубу, четверо невідомих вчиняють бійку. На місці події поліцейські встановили, що місцевий 55-річний мешканець, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, грубо порушив громадський порядок та вчинив хуліганські дії, які супроводжувались особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, — він умисно пошкодив чотири автомобілі місцевих жителів.

Стосовно чоловіка правоохоронці склали протоколи про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 130 та статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за фактом хуліганських дій дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 296 Кримінального кодексу України.

Косівський РВП ГУНП.

Share