Різдвяний турнір з греко-римської боротьби

У Косівській дитячо-юнацькій спортивній школі «Гірське орлятко» відбувся традиційний XXX міжобласний турнір з греко-римської боротьби, присвячений Різдвяним святам.

У змаганнях взяли участь спортсмени з м. Тернополя, с. Банилова Чернівецької області, с-ща Кутів, с. Космача та господарі турніру — команда Косівської ДЮСШ.

Турнір розпочався під звуки Гімну України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв України, які віддали життя за свободу, гідність і незалежність нашої держави.

З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови Косівської райдержадміністрації Василь Жмендак і заступник Косівського міського голови Володимир Петричук. Вони привітали юних спортсменів, тренерів, батьків, ветеранів і всіх присутніх в залі з прийдешніми Різдвяними святами, а також подякували організаторам спортивного дійства за збереження багаторічних традицій у проведенні змагань з греко-римської боротьби на Косівщині.

Упродовж цілого дня на борцівському килимі вирувала атмосфера боротьби. 60 спортсменів виступали у 17-ти вагових категоріях, у трьох вікових групах: 2009–2010 р.н., 2011–2013 р.н. і 2014–2015 р.н. Переможців і призерів турніру нагородили грамотами та медалями. У номінаціях «За кращу техніку» та «За волю до перемоги» нагородили Інесу Данилюк і Евеліну Данилюк відповідно.

Косівська ДЮСШ «Гірське орлятко».
«Гуцульський край», №52, 29.12.2023 р.

Share