Представлення голови Косівської РДА

22 листопада в сесійному залі районної ради відбулося офіційне представлення керівниці районної державної адміністрації Наталії Кучми.

В заході взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко, керівниця апарату обласної державної адміністрації Ірина Тимчук, також представники обласної та місцевої влади, керівники підприємств, установ та організацій району, духовенство та громадськість Косівщини. Розпорядження про призначення головою Косівської районної державної адміністрації Наталії Кучми Глава держави підписав 19 листопада 2021 року.

Звернувшись до присутніх, заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко зазначив: «Сьогодні дуже важлива і приємна подія. Мені випала велика честь представити новопризначену голову Косівської районної державної адміністрації. Хочу привітати вас, пані Наталіє, з новим важливим етапом у вашому житті. Ця посада передбачає багато викликів, труднощів. Але ця робота є дуже цінною для держави, фомади, району. Я вдячний, що ви беретеся за цю справу. Бажаю, щоб вам все вдавалося, щоб ваші плани здійснилися, щоб ви завжди мали ресурси для підтвердження ваших планів і намірів, щоб ви були здорові, щоб вам допомагала громада».

Наталія Кучма у свою чергу подякувала Президентові України та голові обласної державної адміністрації Світлані Онищук за високу довіру, звернулася до присутніх з баченням своєї ролі на посаді голови районної державної адміністрації, запевнила у бажанні працювати відповідально, знаходити компроміси, об’єднувати громаду у добрих починаннях.

За добрим християнським звичаєм, новопризначену голову районної державної адміністрації та всіх присутніх благословили священники — отці Юрій Корпанюк і Василь Струк.

Отець Юрій розпочав своє слово із цитування сторінок Євангеліє, з подячної молитви Господові, — «від Якого всякі дари та добродійства». Прозвучало прохання до Бога виявляти милість і ласку та чути наші потреби. Священники закликали у будь-яких справах і роботі мати між собою єдність, любов, мир.

Звернувся до новопризначеної голови районної державної адміністрації Наталії Кучми голова районної ради Зеновій Томащук. Він побажав своїй колезі ефективної праці на посаді, позитивних результатів. Обіцяв підтримку, співпрацю на благо громади.

ДОВІДКОВО
Наталія КУЧМА народилася 1990 року у селищі Заболотові Івано-Франківської області. У 2014 році закінчила Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського торговельно-економічного національного університету за напрямом «Облік і аудит». Є депутаткою Заболотівської селищної ради територіальної громади. Трудову діяльність розпочала як співробітниця філії обласного управління АГ «Ощадбанк». До призначення головою Косівської райдержадміністрації працювала головною бухгалтеркою Заболотівського комбінату комунальних підприємств.

Назар КРАВЧУК.
«Гуцульський край», №48, 26.11.2021 року

Share