Готуємось до ювілею Михайла Павлика

17 вересня цього року минає 170 років від дня народження вихідця з Косова, відомого українського письменника, публіциста, громадського та політичного діяча Михайла Павлика, який сорок років своєї активної творчої і суспільно-політичної діяльності присвятив жертовному служінню рідному народові.

Постановою Верховної Ради України від 17 грудня 2021 року №1982-ІХ передбачено відзначення цієї пам’ятної дати на державному рівні. Так, Інститут Івана Франка Національної академії наук України запропонував план заходів щодо вшанування постаті ювіляра Михайла Павлика на обласному рівні в Івано-Франківській і Львівській областях.

На малій батьківщині письменника, у Косові, планують 30 червня – 2 липня провести Всеукраїнський симпозіум-пленер «Творець нового культурного українства» під патронатом голів Івано-Франківської та Львівської обласних військових адміністрацій — Світлани Онищук та Максима Козицького відповідно.

Нещодавно голова Косівської РДА — начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма зустрілася із в. о. начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Тетяною Лапкою і заступником начальника управління — начальницею відділу культури і мистецтв управління культури, національностей та релігій ОДА, депутаткою обласної ради Мирославою Корнелюк. Вели мову про підготовку до відзначення ювілею Михайла Павлика.

На зустрічі обговорили план спільних дій щодо належної організації симпозіуму та ряду інших меморіальних заходів з відзначення ювілею непересічної особистості — відомого письменника та нашого земляка.

За повідомленням Косівської РВА.

Share