Кримінальний огляд

6 серпня о 16:36 год. надійшло повідомлення зі служби «102» від 33-річної мешканки Косівської територіальної громади про те, що її напередодні побив чоловік. Зі слів заявниці, чоловік неодноразово раніше погрожував їй розправою. Телефонує із номера тітки, в якої на цей час перебуває. Поліцейські, виїхали на місце події, опитали заявницю, яка вказала, що її чоловік, протягом тривалого часу вчиняє стосовно неї психологічне насильство. Чоловік неодноразово притягався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства. Цього разу слідчі розпочали стосовно нього кримінальне провадження заст. 126-1 Кримінального кодексу України.

7 серпня до Косівського районного відділу поліції надійшли матеріали із Коломийського .міжрайонного відділу УСБУ в Івано-Франківській області про те, що з території незареєстрованого злітно-посадкового майданчика «Косів» здійснив несанкціонований політ літак АН-2. На борту повітряного судна перебували мешканці міста Коломиї, 1992 та 1975 років народження. Встановлено, що вказані особи на цьому повітряному судні, без дозволу органів обслуговування повітряного руху, здійснили виліт із злітно-посадкового майданчика. Під час польоту незаконно перебували у повітряному просторі в межах прикордонної смуги Чернівецької області.

Факт порушення використання повітряного простору був зафіксований радіотехнічними засобами у системі протиповітряної оборони (ППО). Для реагування на виявлену загрозу у повітряному просторі, беручи до уваги відсутність в органах обслуговування повітряного руху інформації про цей політ, місце вильоту, сигналів (інформації Держрозпізнавання), а також зв’язку з екіпажем літака-порушника, відповідальними особами у системі ППО було прийнято рішення про підйом у повітря екіпажу винищувача МіҐ-29, який перебував на бойовому чергуванні у системі ППО. При виконанні завдання, пілот винищувача виконав окремі дії щодо пошуку, візуального розпізнавання та примушування літака-порушника до посадки. За фактом порушення правил повітряних польотів дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 281 Кримінального кодексу України.

7 серпня до чергової частини Косівського районного відділу поліції із заявою звернувся 49-річний мешканець Кутської територіальної громади, про те, що у період часу із 8:00 год. по 8:45 год. в селі Смодній, на вулиці Незалежності, Косівської територіальної громади, з його незачиненого автомобіля «Уоікзууадеп Т5», невідома особа, шляхом вільного доступу таємно викрала 30000 гривень та 1200 доларів США, які знаходилися у бардачку.
За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.З ст. 185 Кримінального кодексу України.

9 серпня о 9:36 год. до чергової частини Косівського РВП ГУНП надійшло повідомлення від 63-річної мешканки міста Косова про те, що до неї зателефонувала співжителька її колишнього чоловіка, мешканка Рожнівської територіальної громади, та повідомила, що 67-річний чоловік, за місцем проживання покінчив життя самогубством. На місці події поліцейські встановили, що вранці 9.08.2021р. чоловік покінчив життя самогубством через повішання, в приміщенні «ладової житлового будинку за допомогою мотузки. Проживав зі співмешканкою. Передсмертної записки не виявили. На тілі чоловіка слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло чоловіка доставили в морг для проведення судово-медичної експертизи. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження.

9 серпня до чергової частини Косівського районного відділу поліції надійшло повідомлення від чергового лікаря Косівської центральної районної лікарні про те, що за медичною допомогою звернулася 63-річна мешканка Кутської територіальної громади. Жінка заявила, що 8.08.2021 близько 22:00 год. під час словесної суперечки, на грунті тривалих неприязних стосунків, сусід умисно кинув у неї камінням, чим спричинив тілесні ушкодження. За цим фактом дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.125 Кримінального кодексу України.

9 серпня старшим дізнавачем Косівського районного відділу поліції, в ході здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 281 (Порушення правил повітряних польотів) Кримінального кодексу України, було виявлено, що в селі Черганівці Косівської територіальної громади, приватне підприємство, без відповідних установлених законом документів, використовує земельну ділянку, яка знаходиться у комунальній власності, під злітно-посадковий майданчик. За фактом самовільного зайняття земельної ділянки розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 197-1 Кримінального кодексу України.

10 серпня о 9:47 год. до чергової частини Косівського районного відділу поліції надійшла протокол-заява від 56-річного мешканця Космацької територіальної громади про те, що в період часу з 28.07.2021р. по 9.08.2021 р. невідома особа, шляхом вільного доступу, із комори незачиненого будинку заявника, вчинила крадіжку грошових коштів, які знаходились в скляній банці. За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження. Поліцейські проводять заходи з метою встановлення особи, яка вчинила крадіжку.

Косівський РВП ГУНП.

Share