Наші перемоги в обласному конкурсі

12 серпня у м. Івано-Франківську у Народному домі «Просвіта» обласна асоціація людей з інвалідністю провела конкурс серед жінок з обмеженими можливостями з символічною назвою «Берегиня».

Змагалися конкурсантки з різних районів Івано-Франківської області. Із косівської асоціації інвалідів брали участь Марія Назарович, Ганна Косівчук та Оксана Чепіль. Вони представляли власні роботи, не дивлячись на свої серйозні вади. Це були вишивані сорочки бісером та нитками.

Марійка Лазарович отримала номінацію «Віце-міс Берегиня». Вона представила свою книжку «Великодні гаївки та ігри», які зібрала з сіл цілої України, а також читала вірші, молитви та всіх пригостила овечою бринзою, яку вона виготовляє сама, бо ще Марійка займається вівцями (в неї їх — 9). Ганна Косівчук здобула визнання — «Міс Елегантність». Представляла свої пісні, вірші та кулінарію. Оксана Чепіль — володар нагороди «Міс глядацьких симпатій». Вона представляла свої вишиванки бісером і нитками. Не дивлячись на те, що в Оксани немає правої руки, вона вишиває, читає вірші та займається кулінарією.

Які б у житті були негаразди, вони ніколи не падають духом, а борються. А наша Марійка Лазарович посіла друге місце в області у номінації «Міс-берегиня-2021». Косівська асоціація інвалідів гордиться такими талановитими людьми.

Параска Мегеденюк, голова ГРАІ.
«Гуцульський край», №34, 20.08.2021 р.

Share