Кримінальний огляд

20 січня до інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільно» — системи Косівського відділу поліції звернувся 32-річний мешканець району та добровільно видав йому предмет, схожий на малокаліберний саморобний пістолет, який він зберігав без дозвільних документів.

Нагадуємо, що відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років. У цій же статті Кримінального кодексу передбачено, що особу звільняють від кримінальної відповідальності у випадку, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої. Здати зброю можна у будь-якому найближчому підрозділі поліції. Тому будьте свідомими! Позбудьтеся нелегальної зброї!

25 січня до Косівського відділу поліції надійшло повідомлення від лікаря швидкої медичної допомоги про те, що в селі Смодній до приїзду швидкої медичної допомоги раптово помер чоловік, 1985 року народження. Він — родом з Надвірнянського району, проживав у селі Смодній у своєї співмешканки. Приблизно о п’ятій годині ранку йому несподівано стало погано, і співмешканка викликала медичну” допомогу, однак, до її приїзду чоловік, на жаль, помер. Під час огляду місця події слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло направлено в морг для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

27 січня у сектор дізнання Косівського відділу поліції з усним повідомленням про вчинене кримінальне правопорушення звернувся керівник відділення обліку електричної енергії філії АТ «Прикарпаттяобленерго», який повідомив про те, що жителі району здійснюють необлікований відбір електричної енергії, чим спричиняють майнову шкоду підприємству. За цим фактом підрозділ дізнання розпочав кримінальне провадження за ч.1 ст.188-1 Кримінального кодексу України (викрадення води, електричної або теплової енергії шляхом самовільного використання). Проводиться досудове розслідування.

Косівський ВП ГУНП.

Share