Don’t Wait — Travel every day! Не стій — подорожуй!

У перші дні грудня у Косівському ліцеї імені І. Пелипейка провели відкритий урок англійської мови в 11 класі на тему «Подорожування».

Це був не просто урок, а урок-подорож, де до кожного наступного етапу мандрівки квитками були цитати та прислів’я, пов’язані з подорожуванням. Це урок-презентація захоплюючих екскурсій п’ятьма країнами світу, а саме: Японією, США, Францією, Італією, Португалією. Відвідали ми візуально й визначні місця України: Київ, Львів, Харків, Одесу.

Це незабутні моменти екскурсій замками, фортецями та парками України. Це спільний проект учнів, які працювали у групах, команді наполегливо та з насолодою, шукаючи цікаву інформацію з різних тем: що таке подорожування, причини та цілі; плюси та мінуси, різні види подорожування, створивши чудесні й змістовні слайди, які зуміли прекрасно презентувати на уроці. Позитивні емоції та піднесений настрій учні залишили на згадку про мандрівку на картках емоцій і почуттів (Cards of Emotions and Feelings).

Одинадцятикласники полюбляють такі уроки і вже неоднораово показали себе якнайкраще, уміло розкриваючи свої таланти та виховуючи почуття самовпевненості, креативності та удосконалюючи навички мовлення. Учні створили проекти «Мої таланти» (My talents), де вони не тільки описували, а й демонстрували їх перед класом.

Надзвичайно чудесним та незабутнім на позитивні враження та емоційне піднесення був урок, на якому випускники демонстрували свої блоги із тем «Звички їжі», «Здоровий спосіб життя» (Eating habits, Healthy Way of Life).

Саме такі уроки, де учні почувають себе не тільки учнями, а вже самодостатніми та впевненими у собі особистостями, допомагають у вивченні англійської мови та є запорукою успішного засвоєння матеріалу.
Отже, не стій — дерзай, пізнавай та одержуй задоволення від англійської мови!

О. Волинюк,
учителька англійської мови Косівського ліцею імені І.Пелипейка.

«Гуцульський край», №50, 11.12.2020 року

Share