Кримінальний огляд

2 грудня до Косівського відділу поліції звернувся 56-річний мешканець району із заявою про те, що наприкінці жовтня, чоловік, який здійснював догляд за його помешканням, поки він був за кордоном, шляхом вільного доступу із літньої кухні викрав WiFi-роутер. За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.185 КК України.

3 грудня у Старих Кутах до приїзду швидкої медичної допомоги раптово помер 26-річний житель району. Покійний прийшов до свого знайомого, щоб допомогти у чистці дерев, де йому стало погано і він раптово помер. Під час огляду місця події ознак насильницької смерті не виявлено, тіло чоловіка доставлено у патологоанатомічне відділення Косівської ЦРЛ для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

4 грудня надійшло повідомлення від 59-річного мешканця Косівського району про те, що у с.Текучій на дорозі він виявив місцевого жителя, 1956 р.н., без ознак життя. Під час огляду місця події слідів насильницької смерті не виявлено, тіло чоловіка направлено в морг для проведення судово-медичної експертизи та доставлено у патологоанатомічне відділення Косівської ЦРЛ для встановлення причини смерті. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

6 грудня до відділу поліції звернувся 21-річний мешканець району із заявою про те, що приблизно о 22:00 годині в с. Пістині поблизу цілодобового магазину місцевий житель у присутності інших осіб, з хуліганських спонукань, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, нехтуючи загально-прийнятими нормами моралі, розбив декілька вікон в автомобілі, що належить заявнику. За фактом хуліганських дій розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.296 КК України.

7 грудня до відділу поліції звернувся 29-річний мешканець району із заявою про те, що 6 грудня приблизно о 12:00 годині у с. Пістині, у громадському місці, місцевий житель безпричинно, з хуліганських спонукань, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, нехтуючи загальноприйнятими нормами моралі і поведінки, спричинив тілесні ушкодження заявнику та пошкодив автомобіль марки «Ніссан Патрол». За фактом хуліганських дій розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.296 КК України.

8 грудня на спецлінію «102» надійшло повідомлення від заступника директора філії АТ «Карпатська» про те, що невстановлена особа у с. Космачі на території приватного підприємства, яке належить місцевому мешканцю, здійснює викрадення електроенергії. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 188-1 КК України.

Косівський ВП ГУНП.

Share