Нагородили переможців конкурсу «Таланти позашкілля»

Упродовж жовтня-листопада 2020 р. на Косівщині тривав районний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Таланти позашкілля». Цей відкритий мистецький захід проводили дистанційно за ініціативи сектору у справах молоді та спорту РДА та районного центру дитячої творчості (ЦДТ).

Учасниками конкурсу-фестивалю стали вихованці районного ЦДТ, Яблунівського центру дитячої творчості і Рожнівського центру дозвілля дітей і юнацтва віком від 6 до 17 років.

Конкурс проводили за темою «Карпатських гір торкнулася душа… Яке це диво Божої природи» у таких номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Вокальне мистецтво», «Художнє та авторське виконання», «Театральне мистецтво».

У дистанційному конкурсі-фестивалі взяли участь 72 учасники. Оцінювання їхніх здібностей проводило досвідчене журі у складі викладачів КФК ПДМ ЛНАМ П.В. Мороза та О.М. Чорного, художниці районного Будинку культури Н.П.Сукмановської, ФСР КРЦСССДМ Н.П.Устинової, головного режисера РБК О.Д. Шкрібляк, викладача по класу фортепіано Косівської ДШМ Е.В.Звіздарик, начальника відділу КРЦСССДМ О.В.Максимів.

Визначали переможців у кожній номінації у молодшій (6–9 років), середній (10–13 років) і старшій (14–17 років) вікових категоріях. Номінація «Художнє та авторське виконання»: І місце — Софія Липко, Іван Пророчук, Софія Тарасюк, Юлія Самокіщук; II місце — Анна Дручків; III місце — Мілена Дуб.

Номінація «Вокальне мистецтво»: І місце — Юлія Кіщук, Вікторія Кіщук; II місце — Вікторія Магнич; III місце — Марина Корпанюк.

Номінація «Образотворче мистецтво»: І місце — Марія Андріюк, Олександра Лепкалюк, Андрій Чорнищук, Анастасія Марчук, Богдана Оринчук, Вікторія Мельничук; II місце — Ольга Добровольська, Іванна Ковалюк, Богдана Медведчук, Олександра Слижук; III місце — Ілля Герасимчук, Марія Малкович, Ангеліна Мицкан, Анна Довбенчук, Роман Добровольський, Вікторія Каюк.

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»: І місця — Олександр Кашинський, Тарас Бурдяк, Анастасія Бодруг та Іванна Урбанович, Ірина Лаврук; II місце —Оксана Волощук, Інна Фіцич, Поліна Книш, Вікторія Олексюк; III місце – Ростислав Удудяк, Вікторія Легуняк, Кароліна Мицканюк.

24 грудня у залі засідань Косівської районної ради відбулося нагородження переможців і призерів районного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Таланти позашкілля» з дотриманням карантинних вимог.

Присутніх у залі дітей, їхніх батьків і наставників вітали голова районної державної адміністрації Петро Іванишин і завідувач сектору у справах молоді та спорту РДА Михайло Мельничук. Головним побажанням талановитій молоді стали слова прагнути навчатися та самовдосконалюватися, прославляючи своїми творчими роботами та виступами рідний Гуцульський край.

За свої старання діти отримали у винагороду грамоти та пам’ятні подарунки за сприяння сектору у справах молоді та спорту РДА.

Сектор у справах молоді та спорту РДА.

Share