Назвали вулицю ім’ям Президента України Віктора Ющенка

У селі Петрилів Тлумацького району урочисто відкрили вулицю, названу ім’ям Президента України Віктора Ющенка. На новій вулиці знаходяться вісім будинків, котрі звели постраждалим від липневої повені.

Ключі новоселам від їх помешкань вручили голова облдержадміністрації Микола Палійчук та голова обласної ради Ігор Олійник. Керівництво області подякувало людям за мужність, проявлену як під час повені, так і згодом, коли долали її наслідки, а також керівництву Дніпропетровської області, котра допомагала Тлумацькому району долати наслідки стихії.

«Сьогодні ми передаємо людям, що втратили житло, ключі від перших восьми будинків. Я гарантую якість цих будинків, оскільки спостерігав за всіма стадіями та етапами їх будівництва — від залиття фундаменту до власне завершення внутрішніх робіт у будинках. Тут є все необхідне для комфортного життя людей», — зазначив Микола Палійчук. Новозбудовані будинки обладнані автономним опаленням, каналізацією, санвузлами. Кожній родині подарували по газовій плиті, кухонній стінці, холодильнику, набору посуду та інші необхідні у господарстві речі. Самі ж мешканці, які у неділю заселились у свої нові будинки, розповіли, що задоволені житлом, яке звела держава, та подякували владі за турботу про них.

За словами голови Тлумацької райдержадміністрації Василя Сеніва, до 15 листопада в районі здадуть в експлуатацію ще 13 нових будинків для постраждалих від стихії. Того ж дня Микола Палійчук передав Василю Сеніву ключі від автобусу та автомобіля швидкої допомоги. Даний транспорт район отримав на свої потреби у подарунок від Президента України Віктора Ющенка.

Пресслужба голови ОДА

Share