Внесено зміни до постанови КМУ

На виконання постанови КМУ від 6 серпня 2008 р. № 709 «Про внесення змін до Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари» і з метою приведення у відповідність діючих розпоряджень голови ОДА до її вимог, внести такі зміни:

  1. Пункти 2 і 3 розпорядження голови ОДА від 31 березня 2008 №168 «Про регулювання цін на окремі продовольчі товари» викласти у новій редакції:
  2. Запровадити декларування суб’єктам господарювання зміни оптово-відпускних цін на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, яловичину, свинину, м’ясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров’яче питне з вмістом жиру до 2,5 відсотка, сир кисломолочний з вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор-пісок, олію соняшникову.
  3. Суб’єкти господарювання, які провадять діяльність з виробництва або реалізації продовольчих товарів, зазначених у п. 2, здійснюють декларування зміни оптово-відпускних цін на них відповідно до вимог Постанови КМУ від 17 жовтня 2007 р. № 1222 «Про затвердження порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари» із змінами і доповненнями».
  4. Вважати таким, що втратив чинність, п. 2 розпорядження голови ОДА від 18 грудня 2007 р. №693 «Про регулювання цін на борошно, хліб і хлібобулочні вироби».

Заступник голови
райдєржадміністраціі
Ярослав Бринський

Share