Видано розпорядження, затверджено заходи

Голова районної державної адміністрації Ярослав Шинкарук видав розпорядження про хід виконання Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Він зобов’язав кардинально перебудувати роботу із зверненнями громадян для максимального вирішення їх проблем безпосередньо .на місцях та зменшення кількості запитів до Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів влади та обласної державної адміністрації.

Керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників організацій та установ району, органів місцевого самоврядування зобов’язано взяти під особливий контроль розгляд звернень громадян. Особливу увагу слід приділити інвалідам та ветеранам Великої Вітчизняної війни, ветеранам УПА, праці, жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Я.І.Шинкарук затвердив також заходи щодо виконання в районі у 2008 році Загальнодержавної програми підтримки молоді на 2004 -2008 роки, якими передбачено сприяння у розвитку духовності, моральності організації змістовного дозвілля молоді, формування здорового способу життя, формування поваги до закону та запобіганню негативним явищам у молодіжному середовищі.

Share