«Укрпошта — споживач: будемо відверті!»

Під таким гаслом Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» 1 липня розпочало Всеукраїнську акцію, яка триватиме аж до 31 грудня.

Поштовий зв’язок традиційно відіграє дуже важливу роль у нашому житті. Завдяки нелегкій праці листонош та інших фахівців поштового зв’язку ми маємо можливість листуватися, пересилати й отримувати грошові перекази, бандеролі, посилки. Саме з рук сільських листонош тисячі літніх людей щомісяця отримують свої пенсії. Але поштове підприємство має нині й певні проблеми та труднощі, які потрібно енергійно долати, в тому числі — й шляхом діалогу зі споживачами. З цього приводу оголошено Всеукраїнську акцію «Укрпошта» — споживач: будемо відверті!».

Її мета — підвищити якість послуг поштового зв’язку, поліпшити рівень обслуговування клієнтів, а також зміцнити їх довіру та лояльність до «Укрпошти». Впродовж акції у кожному відділенні зв’язку клієнтам будуть вручати анкети для опитування. Для збору заповнених анкет встановлять спеціальні скриньки з позначкою: «Укрпошта» — споживач: будемо відверті!».

Дана акція дозволить інформувати громадськість про діяльність Центру поштового зв’язку № 5, про нові послуги та заходи, що вживаються для поліпшення якості роботи пошти, а з другого боку — почути пропозиції наших клієнтів. Наше поштове підприємство сподівається на їхню відвертість.

М. Крутофіст,
начальник Косівського ЦПЗ № 5

Share